Patryk Vega

Patryk Krzemieniecki

4,1
13 568 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Patryk Vega

"Pierwsza - wychowywała mnie matka, nie miałem męskiego wzorca. Chciałem więc pokazywać rówieśnikom, że jestem stuprocentowym facetem, po to też robiłem dużo głupich rzeczy… Druga – dziś jako katolik widzę, że skrzywdziła mnie muzyka satanistyczna. Wszedłem też w środowiska łobuzerki, dilerów czy gangsterki. Myślę, że to był pierwszy impuls do skręcenia życia w złą stronę." Prawie się wzruszyłem,ale tylko prawie...

Dla zainteresowanych: http://natemat.pl/169819,patryk-vega-nikt-do-konca-nie-jest-dobry-ani-zly-nawet- hitler-lubil-psy

Dubliner_filmweb

No popatrz...a ja nie byłem łobuzem, mimo, że nie byłem katolikiem. No niesłychane. Co na to pan Irek Dudek ? Toż dla niego to niemożliwe. A jeśli chodzi o pana Patryka, to nie wiem czym tu się zachwycać. Komedie żałosne, a serial Pitbull wyłączylem po niedługim czasie, bo jest sztuczny i słaby, dlatego, nie brałem się za film. Ale każdy ma swój gust. Ja np. wolę filmy Smarzowskiego.

Dubliner_filmweb

Ile razy patrzę, słucham, czy czytam tego pana, to aż mózg boli od tego jego biadolenia i wymyślania niestworzonych rzeczy. Zauważyłem, że facet ma jakiś kompleks na punkcie... mężczyzn. Jest feministą, a czasami ociera się nawet o mizoandrię. Do tej pory myślałem, że ma kompleks małego penisa, czy coś, ale teraz rozumiem że problem tkwi chyba w braku ojca i wychowywaniu przez matkę(jeżeli z tym też nie koloryzuje).

albatron

Nie powiedziałbym, ten feminizm jest wyłącznie w deklaracjach. Widać, że marzy o tradycyjnym podziale ról i żeby było jak dawniej. Zauważył, że strojenie się w piórka feministy da mu mnóstwo rozgłosu.

Dubliner_filmweb

Aż dziwne, że do tej pory nie zrobił filmu o sobie.... Co za historie!

x_carlito

Ależ zrobił, wszak czego on nie robił; kryminalista pełną gębą, imprezowicze pełną gębą, teraz bogacz i katolik pełną gębą. W każdej jego przerysowanej postaci sporo jego przerysowanej autopromocji :)

x_carlito

Przewidziałeś przyszłość , zrobił film o sobie ....

Dubliner_filmweb

Ten człowiek jest tak banalny i nieciekawy... To jest jakieś dramatyczne nieporozumienie, że pan Vega ma tak wieku zwolenników (nawet jeśli są to Sebixy i Janusze kinomanii) i obecnie kręci jedne z najbardziej dochodowych polskich produkcji. Za "Pitbulle" powinny wysłać go na 50 lat ciężkich robót.

MyNameIsDeath

Niech sobie kreci, a Janusze i Sebixy z Karianmi i Jesskiami będą to ogladać piać z zachwytu, znalazł grono swoich odbiorców, tylko niech się nie uważa za reżysera dobrego! Jakby był szczery to by chociaż raz powiedział tak: kręcę gnioty, może nawet krece to za dużo powiedziane, ale hu@ z tym ludzie wala do kina, sam nawet tych filmów nie oglądam bo się nie da najzwyczajniej w świecie, ale bede krecił tfuu udawał, że krece bo ą ludzie na tym świecie któzy takiego kina potrzebują i dla nich to jest rozrywka i ja tą potrzebę zaspokajam, taką mam misje w zasadzie, także bijcie piane, a ja sobie zrealizuje kolejne dzieło wątpliwej jakości, a w kinie beda tłumy!

Roland_Kirk_Rahsaan

Niestety, on jest zakochany w swojej twórczości (i osobie chyba też). Wystarczy spojrzeć na jego FB.

MyNameIsDeath

Pewnie jest tak jak mowisz! Slowo pokora lub samokrytyka nie występują w jego u ogim slowniku! Ps. Przez przypadek kliknąłem dodaj do znajomycj, a chciałem tylko sprawdzic bo mamy wspolnych znajomych na fw. Coz nowy interfejs na fw pozostawia wiele do życzenia niestety....

Roland_Kirk_Rahsaan

Dlatego też coraz rzadziej z fw korzystam ;)

Dubliner_filmweb

Cholera, jedyny koleś, który w wywiadzie umie połączyć deklaracje o feminizmie z turbo seksizmem :D Swoją drogą jeszcze niedawno był bohaterem opozycji "bo wali w Kaczyńskiego". Na ich miejscu spaliłbym się ze wstydu bo facet jest głupi i żenujący.

użytkownik usunięty
Wostock

Nie sądzę, by był głupi. Raczej cwany i cyniczny. Jako biznesmen i marketingowiec Vega jest geniuszem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones