Patryk Vega

Patryk Krzemieniecki

4,1
13 559 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Patryk Vega

To co on kręci to jest gówno, żałosna tandeta nakręcona przez debila.

To może nakręć coś swojego? Ciekawe czy zrobiłbyś lepszy film. Ja już parę scenariuszy filmowych mam napisanych. I wyszły mi o wiele lepiej niż jemu, bo nie preferuję aż takiego poziomu, ale wiedzę i doświadczenie w pisaniu to ja mam, bo się tego uczyłem.

użytkownik usunięty
Igi1997

hahaha, nie znasz się na robieniu filmów, Aby nakręcić film trzeba mieć dużo kasy i nie tylko. Na pewno nakręciłbym filmy lepsze od filmów tego debila który kręci tak gówniane filmy że rzygać się chce. Jego filmy to sama patologia, w innych krajach jak puszczają takie filmy to uważają Polskę za patologiczny kraj, przez takiego debila który reżyserem nigdy nie powinien zostać. Vega ma się za nie wiadomo jak sławnego reżysera a jest gównianym reżyserem. Prawdziwymi reżyserami to są tacy jak Wajda i Hoffman.

użytkownik usunięty

Dodam tylko jeszcze że przed całkowitym dnem jego filmów ratują go znani aktorzy którzy u niego grają, ludzie lubią tych aktorów, i dzięki nim nie jest na całkowitym dnie. Ale wiadomo że nawet najlepszy aktor nie poradzi jeśli debil kręci film. Dlatego samych aktorów się nie czepiam, robią co mogą mimo że film jest gównem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones