Neil Patrick Harris

8,0
22 587 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neil Patrick Harris

Być gejem i zagrać w tak przekonywujący sposób maczo-babiarza - naprawdę duża klasa
aktorska. Gdzie by się nie pojawił, na małym czy dużym ekranie, od razu wywołuje pozytywne
emocje. RISPEKT!

A właściwie masz rację ;) nikt mi nie będzie buzi zamykał...

Ja rozumiem, że są różne poglądy - nie piętnuje tego. Po prostu jestem uczulony kiedy ktoś zupełnie odbiega od tematyki. Ale racja - nie jestem adminem czy modem, że komukolwiek cokolwiek zakazywać czy nakazywać. Nie chciałem, żeby zabrzmiało to jak zamykanie komuś ust - bez spiny :)

użytkownik usunięty
Maciej29

No i bardzo dobrze,że mamy ten problem z głowy..:)

to jest kurde gejem

Maciej29

Peace :)

MDMAniack89

kiedyś za odchylenie i anomalię uważano leworęcznych, a za rude włosy można było trafić na stos.

Dark_Incubus

dokładnie. Ale nie ma sensu roztrząsać głupoty innych w tym temacie. Neil jest świetny w tym co robi ;D
PS; zaliczyłabym się do obu kategorii - i niektórzy jeszcze w tym żyją jestem ruda i żartobliwie na mnie czasem wołają wiedźma xD

benzacne

Wystarczy poznać trochę historii, a można zauwać, że nawet w czasach starożytnych ludzie się z tym nie ukrywali np. w wojskach.

MDMAniack89

a tak ładnie zaczynał się temat bez krytyki homofoba może. czy tylko ja zauwazyłam czy homofoby nie umieją patrzeć obiektywnie na homo ?

użytkownik usunięty
gabriela500

W dzisiejszych czasach jest mało ludzi toleracyjnych wiec wiesz ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
gabriela500

Dokładnie zam sporo homoseksualistów z jednym się przyjaźnie i jest o wiele bardziej ogarnięty niż nie jeden facet

dokładnie tak samo...bardzo fajnie mieć przyjaciela geja xD

użytkownik usunięty
gabriela500

no bo Cię rozumie i wie czego od niego oczukujesz a heteryk to tylko sex sex i jeszcze raz sex

znaczy takich też mam przyjaciół- kolegów - i są dość nie typowi jasne tam widać od razu że za dziewczynami ale nie ogranicza się tylko do tej kategorii tematu ;D Ale racja z gejem się lepiej dogadać xD

przepraszam ale czuję się obrażony tym stwierdzeniem, a po drugie nad czym wy tutaj rozważacie, każdy ma prawo do robienia tego czego chce, to jego życie, chce być gejem lub lesbijką a niech będzie. Ja ogólnie mam gdzieś co jakiej jest orientacji ale rozważanie tego czy może być czy nie to już jest głupota

gabriela500

Nie imputuj mi dziecko świadomości. Młoda jesteś to i głupia, znasz życie tylko takim jakim Ci je przedstawiono. Człowieczeństwo uznaje tylko parę: mężczyzna - kobieta.

użytkownik usunięty
MDMAniack89

Nie nazywaj mnie dzieckiem dobrze? po nick'u wnioskuję że jesteś tylko 5 lat starszy/starsza. życzę znam bardzo dobrze. I nie wiem dlaczego u Ciebie taki mały bark tolerancji, każdy ma prawo do uczuć, a co z tego że jeden mężczyzna obdarzy uczuciami drugiego mężczyznę....

MDMAniack89

A co wiesz ile mam lat ? Nawet jeśli wiek nie czyni ze mnie idioty. I jakie człowieczeństwo, takie w którym ty się obracasz ? Przepraszam że ośmielałam się mówić ale człowiek jest na tyle rozwinięty że takie fakty zaczyna tolerować i akceptować - nazywamy to Homo Sapiens - kojarzysz może ?

MDMAniack89

ojoj trochę przesada. Oczywiście, że to trochę odstaje od stereotypu - bycie wychowanym przez dwóch facetów. Ale chyba lepiej jak dzieci wychowują się z ludźmi którzy zrobili wszystko, by je mieć i którym na nich zależy. Lepsze są patologiczne rodziny? Tym dzieciom będzie zapewnione WSZYSTKO.

Filmomanka197

Adin: Chcą mieć dzieci? Niech sobie zrobią.
Dwa: Pederaści = (patologia)²

MDMAniack89

Ciekawe co powiesz jak Twój syn będzie gejem, albo córka lesbijką :)
Pewnie ich z domu wyrzucisz bo przecież to patologia :)
Skoro homoseksualiści jak chcą dzieci - mają sobie zrobić to pary hetero też niech sobie zrobią a nie zapładniają in vitro albo adoptują czy też wynajmują kobiety do tego :P

Wnioskuję po odpowiedzi, ze wolabyś być bity i gwałcony przez ojca co noc niż wychowywać się w kochającej rodzinie homoseksualnej. Zal mi Cię dzieciaczku :)

MonCherry_1986

Dlaczego miałbym być gwałcony przez ojca? Masz chore myśli.

Dla ścisłości, 4/5 pedofilów jest homo- lub biseksualnych. Więc gdzie częściej dziecko padnie ofiarą? W rodzinie? Czy u sodomitów?

"Opublikowany w 2002 roku raport opracowany przez amerykański instytut US Family Research Council ukazuje dobitnie związek pomiędzy homoseksualizmem i pedofilią. Statystyki pokazują, że homoseksualiści, którzy stanowią zaledwie 1-3 procent populacji, odpowiedzialni są za co najmniej jedną-trzecią wszystkich przypadków pedofilii." za bibula.com.

I jeszcze mały artykulik - http://www.pch24.pl/jak-usunieto-homoseksualizm-ze-spisu-chorob-psychicznych-,44 99,i.html

Maciej29

Popieram ! :D

Maciej29

Zgadzam się z twórcą tematu:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mzo123

Albo "Być mzo123 i odnosić się do tematu wątku, zgadzając z jego autorem, a potem tak bezsensownie rzucać szyderą w jego stronę. Klasa!".

Maciej29

Przykro mi z powodu twoich odczuć, ale nie chciałem być wobec Ciebie szyderczy, a co najwyżej prześmiewczy. Zgadzam się z założycielem wątku tylko pod tym względem, że NPH "Gdzie by się nie pojawił, na małym czy dużym ekranie, od razu wywołuje pozytywne emocje", ale nie wspomniałem o tym ani razu w swoim komentarzu, więc nie wiem skąd wyciągnąłeś takie wnioski.
Moja wypowiedź miała charakter ironiczny, niestety ironii nie widać w tekście pisanym i być może dlatego się nie zrozumieliśmy. Chciałem podkreślić brak powiązania aktorów z odgrywanymi przez nich rolami (innymi słowy dobry aktor może zagrać wszystko niezależnie od problemów osobistych lub orientacji homoseksualnej) i głupotę założonego na takich podstawach tematu.

Maciej29

Grał całe życie. Do bycia gayem przyznał się stosunkowo niedawno. Był więc przyzwyczajony. Nie twierdzę, że to dobrze, że musiał tyle lat udawać, ale wprawę miał. Ja na przykład dopiero w zeszłym tygodniu przyznałem się przed rodzicami do bycia szydem.

Mordechaj_Sauerland

Prawdziwy aktor zagra każdą rolę na tym polega jego fach. Dlatego nie rozumiem skąd zachwyty. Wygląda na sympatycznego gościa i to najważniejsze. A bycie gejem to taka anomalia która może dotknąć każdego i nie ma jakiejś reguły czy DNA i nikt jeszcze nie wyjaśnił dlaczego dana osoba jest gejem a dlaczego inna nie jest. Ale skoro jest aktorem to oddziela te sprawy od prywatnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones