Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
23 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Przyjrzeliście się kiedyś na zdjęciach jej oczom?Ona ma tak głębokie i przeszywające spojrzenie że nie wiem jak to opisać,usta też ma piękne.Jestem hetero,ale uważam ją za jedną z najpiekniejszych i najbardziej seksownych kobiet świata.Porównywanie jej do Salmy Hayek która ma kwadratową twarz nie jest trafne.Taka jest moja opinia.Pozdrawiam

baska_89

Zgadzam się. Kiedy na nią patrzę to czasem żałuję, że nie jestem mężczyzną....
Pozdrawiam.

malena_7

Hehe,trafnie to opisałaś...Ja też żałuje że nie jestem mężczyzną jak ją widze...Pozdrawiam

baska_89

ja to mam szczescie zakropione nieszczesliwoscia jak sobie pomysle ze jestem mezczyzna a ona... ahhhh
no nieszczescie
na zywo to ona musi byc ojjoj

kazda fota lepsza od poprzedniej
http://images.google.pl/images?svnum=10&hl=pl&lr=&q=monica+bellucci

http://www.durmitorcg.com/Monika/images/Monica%20Bellucci%2042.jpg

http://pigeonrat.psych.ucla.edu/Matrix%20Reloaded%20Westwood%20Premiere%20May%20 7%202003/Monica%20Bellucci%20at%20Matrix%20Reloaded%20premiere.jpg

http://home.wlv.ac.uk/~in8611/Monica%20Bellucci.jpg

markin

Dziękujemy, dziękujemy. Obejrzenia zdjęć takiej bogini nie odmówię. Mam nadzieję, że Cassel wie jakie ma szczęście.:)
Pozdrawiam.

baska_89

Tak tak,dzieki za fajne fotki.Zapisałam je sobie na komputerze:D i co jakiś czas nacieszam nimi oko.Pozdrawiam Was

baska_89

na tak mile komentarze nie pozostane obojetny
i mam jeszcze jedno ktore najbardziej mi sie podoba
nie przez to jak wyglada lecz jak reaguje, zachowuje sie :))))
miodzio lodzio
wspominasz o Casellu, chyba najfajniejsza jest z nich parka wystawiona na widok publiczny oby im sie ciagle fajnie dzialo...
tak na BTW : to kiedys mialem taka misie kobiecosc w 100%, piekne cialo, mentalnie dziewczynka (nie myslic-to skomplikowany proces do tlumaczenia-zostawiam dla rozumnych jak jest)
jej glowa pracowaja na fajnych obrotach no po prostu bajeczka byla...
jak to powiadaja fajne sa tylko chwile i to trwalo chwilke
ze bystroscia grzesze szybko wyczulem pozniej dowiedzialem sie jak zarabia forse... no coz do tej pory nie wie ze ja wiem, mysli ze jestem dupkiem, bo i tak to zakonczylem. Robiac z siebie wała... tez byla ślicznie zabujana
to ciekawe do tej pory sie zastanawiam takie polaczenie
kazdy obiera wlasna droge, alternatyw przy niektorych wyborach nie ma...
a przeszlosc zapisana jest makeren niezmywalnym...

Jesli tos powie ze ona jest brzydka
to funduje mu z wlasnych zasobow wyprawe do Warszawskiej najlepszej kliniki weterynaryjnej na zabieg sterylizacji...

a oto link do fotki specjalnie dla was ja zamiescilem :)
http://img178.imageshack.us/my.php?image=o0000773008mk5.jpg

ona naturalnie jest kobieta drogie panie a pierdolita o jakichs oszczanej feministkach modach na to tamto a wystarczy prosto i skutecznie byc Kobieta ;P

markin

Widziałam dziś już to zdjęcie, ale jest fajne :)

"Jesli tos powie ze ona jest brzydka
to funduje mu z wlasnych zasobow wyprawe do Warszawskiej najlepszej kliniki weterynaryjnej na zabieg sterylizacji..." Ja myślę, że jak ktoś powie, że ona jest brzydka to jest eunuchem i sterylizacja nic nie da....
To jest kobieta, którą można podziwiać godzinami. Swoją drogą to w jej facecie też jest coś co nie pozwala oczu oderwać....
Dziękuję markinowi i pozdrawiam.

malena_7

wiedzisz nadmienie ze tutaj chodzi o kod genetyczny
no i trzeba zapenicz czystosc rasy
tak tak eugenika ;)

markin

Nie ma czym się zachwycać. Pod toną make-upu i po przeróbkach komputerowych każdy wygląda idealnie.

Izu17

Fajnie, jeśli widzisz tu tonę makijażu i przeróbki komputerowe: http://images.askmen.com/galleries/actress/monica-bellucci/pictures/monica-bellu cci-picture-5.jpg
Zresztą, pokaż mi swoje zdjęcie, po takich niby 'przeróbkach komputerowych i pod toną makijażu', jak będziesz wyglądać jak Bellucci, zwracam honor.

Izu17

OJ Lizzy,widać że przemawia przez Ciebie zazdrość i zawiść.Chyba masz duuuuuże kompleksy co?Zgadzam się z przedmówczynią,mogłabyś pokazać nam swoje zdjęcie...skoro tak krytykujesz:/

baska_89

no tak, właśnie, zawsze jak ją widzę mam taki jakiś dreszczyk. szczególnie jak nałoży się na siebie 2 cm tapety i puder to mleczko i miodzik co nie? xD

Shaman_King

no i do tego operacja w młodym wieku, to już naprawde bosko :P

użytkownik usunięty
Izu17

"Nie ma czym się zachwycać. Pod toną make-upu i po przeróbkach komputerowych każdy wygląda idealnie."

Tyle że Bellucci to nie jest tylko ładna i gładka buzia, jak jakaś Paris Hilton czy Angelina Jolie. Dla mnie Bellucci to 100% kobiety w kobiecie, jest piękna, zmysłowa, lecz nie jest wulgarnie wyzywająca, ma klasę. Jak napisała baska650, ona ma niesamowite spojrzenie i uśmiech, nie jest to pusty uśmiech i spojrzenie dla papparazzich.
Poza tym - mimo 43 lat nie widać tego po niej, dla mnie ona nie ma wieku, jest po prostu piękna. Np w porównaniu do dwa lata młodszej Sophie Marceau - Sophie im jest starsza, tym gorzej wygląda, Bellucci się nie zmienia i wciąż jest przepiękną kobietą.

baska_89

Nawet gdyby?Kto teraz się nie operuje mając kase?Myślę,że nie z każdej kobiety można zrobić piękność nawet po operacji lub 2 cm tapty patrz Paris Hilton,Madonna,Sarah Jessica Parker,Sara Michelle Gellar,same potwory a nawet im makijaż nie pomaga...Ani zapewne operacje.
Pozdr

baska_89

ładną jest kobieta piękną urodzona, zero makijażu, zero operacji. Sama naturalność.


Mokrego śmigusa dingusa ;)

Shaman_King

No też racja...Mokrego Dyngusa :) pozdrawiam

baska_89

ładną jest kobieta ładną urodzona, zero makijażu, zero operacji plastycznych. No ale żyjemy w czasie plastic in fantastic ;)



Pozdrawiam i życzę mokrego śmigusa ;)

baska_89

Widzę, że baśka650 i malena to fajne kobitki.Wreszcie jakieś dziewczyny piszą o Monice z sympatią, obiektywnie i bez zawiści.
Macie moje poglądy! Monica to cud nad cudy i MUSI się podobać!
Dzięki Wam za trzeźwe poglądy! Nie zazdrościcie jej, więc musicie być ładne, a nie jak te wszystkie raszpluchy (flexie i inne), które mieszają Bellucci z błotem.

Pozdro dla uroczych Koleżanek!

Monica nie podoba się tylko facetom-kretynom albo brzydkim, obleśnym babom.

lisoszakal

LISOSZAKAL,dzięki Ci za to co napisałeś.Ja uważam,że jestem przeciętną dziewczyną i myślę,że dziewczyny które mówią,że Monica to brzydal itd próbują podleczyć swoje kompleksy,są zawistne i zazdrosne.Kocham Monice mniam mniam.Pozdrawiam

baska_89

krótko i na temat: Piękna kobieta i wspaniała aktoraka

ma3ea

żyjemy w czasie plastic is fantastic czy jak to się tam nazywa - z angola zawsze miałem 2, więc dzisiaj w ten sposób każda kobieta może być piękna ;)