Mischa Barton

Mischa Anne Marsden Barton

6,6
1 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mischa Barton

A co sądzicie o jej urodzie i ogólnie o wyglądzie zewnetrznym? Mi sie bardzo podoba jej uroda bo odkad pamietam zawsze nawet przy make upie wyglada tak mlodo i naturalnie. Jest niezwykle dziewczęca a ma już 27 wiosen!

megan94

uroda wieszaka na parasole.

mmadziasta

Pokaż siebie i dopiero oceniaj innych !

mmadziasta

haha cudowne

megan94

wygląda jak Stana Katic

Unibet_78

Zgadzam sie podobna do Stany co do Mishy wrzucilem sobie jej foty do googla i bardzo sie zmienila od czasow Zycia na fali zupelnie inaczej wyglada na 34 a ma dopiero 29 lat

megan94

Brzydka nie jest,ale mnie się kompletnie nie podoba. Może przez to ,że wolę inny typ urody(brunetka,ciemna karnacja i oczy)
Dla mnie ona wygląda na chorą,zniszczoną,zmęczoną..

cocoatea

Miała załamenie nerwowe co jest normalką w Holly i pewnie dlatego jest lekko przyniszczona :(

tomucho77

Co jej się stało, że tak przytyła ? do roli się przygotowuje ?

m0na

A dokładniej o co ci biega ?

tomucho77

http://www.google.pl/imgres?imgurl=&imgrefurl=http%3A%2F%2Fperezhilton.com%2 F2013-12-09-mischa-barton-shopping-clothes-weed-silverlake&h=0&w=0&t bnid=wrlsS8zdzDOvHM&zoom=1&tbnh=271&tbnw=186&docid=6wTgNSKwHeg1a M&tbm=isch&client=firefox-a&ei=6otnVKzqBMb6ygOLtILADw&ved=0CAQQs CUoAA

Skoro to temat o jej urodzie to chyba pasuje pytanie o jej wagę ...hmm nikt nic nie wie?

m0na

A czy to nie jest przypadkiem celowe zeszpecenie photoshopem ?

tomucho77

Też to podejrzewałam ale ona od 2013 roku ma tylko takie zdjęcia ...

m0na

Widocznie kolejny kryzys przechodzi :(

megan94

Moją uwagę przykuła w Niespełnionych Pragnieniach :)

megan94

W serialu "Życie na fali" wyglądała naprawdę pięknie. Zwłaszcza jej niebieskie oczy przykuwały uwagę. Na przestrzeni lat miała trochę problemów, które odbiły się na jej wyglądzie, ale nadal może się podobać.

Martin_Eden

W "Życiu na fali" była śliczna!
Ogólnie to jest typ urody, który bardzo mi się podoba.

Phony

Ostatnio na portalu spolecznosciowym widzialm jej jakieś chyba swieze zdjecie z wiadomo kim :) R.B wyglądała nieziemsko a oprocz wieczorowej sukienki nie miala nic wiecej no moze jakiś niewinny makijaż...ona naprawde jest piękną kobietą.

megan94

Wrzuć link do tej foty :)

tomucho77

Mozesz mi uwierzyc na slowo jak ona tam wyglądala....

megan94

W The O.C. grała razem z Oliwią Wide, która miażdżyła ją urodą i umiejętnościami aktorskimi.

Private_Witt

Czy ja wiem.. dla mnie gwiazdą numer jeden w Życiu na fali byla tylko M.Barton.

megan94

Czy ja mówię, że nie ? Wide grała jedynie gościnnie.Zobacz teraz gdzie grywa Wide a gdzie ta cała Barton ( nawet bym jej z nazwiska nie rozpoznał).

Private_Witt

Zgadzam się w 100%

Private_Witt

Moim zdaniem Wide niczym się nie wyróżniła w serialu Życie na fali. Owszem, zaszła dalej niż Barton i zrobiła większą karierę, ale akurat w tej produkcji nic nadzwyczajnego nie zaprezentowała, a już na pewno nie na tyle, aby użyć słowa "zmiażdżyła".

malami132

No własnie, "zmiażdżyła" to zdecydowanie za dużo powiedziane...

megan94

z niezłej laski przekształciła się w niezły pasztet...

baron666

Naprawdę tak sądzisz? Zmarniała to prawda ale brzydka nie jest także i teraz.

megan94

Na zdjęciach, które widziałem jest po prostu gruba. Długie sexowne nogi to teraz grube kołki, z twarzy już w ogóle siebie nie przypomina...

baron666

Chyba musze obejrzec te zdjecia bo to co piszesz jest nie do uwierzenia! Ona byla jedną z moich faworytek dawniej, w kwestii wygladu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones