Mike O'MalleyI

Michael Edward O'Malley

6,7
2 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mike O'Malley

Widziałem go zazwyczaj w typowo komediowych rolach, zazwyczaj kojarzy mi się (pewnie przez
'Tak, kochanie') z postaciami mało rozgarniętych typków.

Ale rola Nicky'ego Augustine w 'Justified' moim skromnym zdaniem powala, jego ekspresja,
mimika twarzy rozbraja :)

old_school_man

potwierdzam, na początku go nie poznałem

old_school_man

widziałam go w "tak, kochanie" i choć nie lubię tego serialu to tama mi się podobał ale w "Glee" go pokochałam :) to jak stoi za swoim synem gejem murem i broni go pokazuje jak bardzo mogą rodzice akceptować to kim jesteś i nadal być cool :D wiem, ze to tylko tak ma w scenariuszu ale jakoś nie wyobrażam sobie polskiej produkcji z czymś tak otwartym...mały zaściankowe myślenie starych osób i tylko my młodzi możemy cokolwiek zmienić w tym kierunku aby filmy i seriale były bardziej rzeczywiste niż "klan" "m jak miłość" czy "na dobre i złe"...
jesteśmy daleko za małpami kochani...i nic dziwnego że polskie kino upada skoro głos nadal mają starzy zbolali ludzie a nie młodzi i postępowi jak my :D dla ns nie ma nic TABU :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones