Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
45 399 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

Jedna z najwszechstronniejszych aktorek. Grala chyba w wszystkich gatunkach filmowych tworzac rozne postaci i w kazdym spisala sie znakomicie. Naprawde umie grac choc wydaje mi sie ze dla wielu osob jej gra jest niezauwazalna, poniewaz patrzac na film z jej udzialem wiekszosc mysli: chcialabym tak wygladac, ale swietnie wyglada w tym wieku, wspaniala kobieta, chcialbym miec taka zone, wszystko to przez jej wyglad ktory odciaga uwage od gry aktorskiej, a wszystko to sprawia ze jest troche niedoceniana. A co do tego ze nie zdobyla oscara to mam to gdzies, poniewaz ta nagroda schodzi na psy szczegolnie przez ostanie lata. Moim zdaniem coraz gorsze badziewia dostaja oscary, ale prawda jest taka ze dzisiaj o dobry film coraz trudniej.

maldi18

Ale musisz przyznac, ze patrzac na jakis film z nia, ciezko jest nie myslec o jej wygladzie, ale oczywiscie sie z toba zgadzam, ze jest swietna aktorka, poniewaz w nie jednej roli udowodnila ze potrafi grac, ale chyba nie ma szczescia do rol, moim zdaniem kilka ciekawych propozycji(ktore byly pozniej nagradzane) niepotrzebnie odrzucila.

tomek699

Największym błędem było chyba odrzucenie roli w filmie ''Milczenie Owiec''. Foster była rewelacyjna , ale nie mam wątpliwości że Michelle również by była i pewnie zgarnęła by Oscara. Po za tym szkoda ze poodrzucała role w filmach tj. ''Evita'' ( pewnie była by kolejna nominacja do Oscara ) a nawet w ''W sieci'' z Michelem Douglasem.

Darken

Faktycznie odrzucenie roli w Milczeniu owiec bylo wielkim bledem tym bardziej ze moim zdaniem to byl pewniak do oscara. Wydaje mi sie ze nie jedna aktorka grajac w Milczeniu owiec dostalaby oscara tym bardziej ze Jodie Foster nie zagrala az tak rewelacyjnie a go dostala (moze mi tylko sie wydaje). Po za tym Pfeiffer jest chyba troche lepsza aktorka od Foster mimo ze niema na sowim koncie jeszcze tej statuetki. Poprostu gorzej wybiera role, a szkoda.

tomek699

Tak , rola Clarice Starling była idealnym materiałem na stworzenie niezapomnianej kreacji i na Oscara. W moim przekonaniu Michelle Pfeiffer też jest lepszą aktorka od Jodie Foster ( jednak Foster tez ma się czym pochwalić ). Nie wiem czym kierowała się Michelle odrzucając te role..

Darken

chyba się gdzieś przyznała, że żałuje i że nie potrafiła wtedy zaufać tym ludziom na tyle by miała grać tak jak tego oczekiwali i chciała podobno wprowadzać własne zmiany w scenariuszach, bo wiele rzeczy jej nie odpowiadało. coś takiego było. nie pamiętam dokładnie. :)