Michael BoltonI

Michael Bolotin

6,4
61 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Michael Bolton

Nienawidze jego głosu.Skrzeczy tak że nie da się słuchać!!!

fauzi

To nie słuchaj nikt ci nie karze tego robić...
a co do jego głosu to ma najlepszy w branży / nie fauszuje i nie korzysta z playbacku...

tomucho77

Nie pisz nikt ci nie karze tego robić.
Najlepszy w branży... łudz sie dalej powodzenia;))....

fauzi

a byłeś mongołku w sali kongresowej na jego koncercie...
człowieku z takim głosem nie ma nikogo na świecie i nie będzie

tomucho77

Nie byłem ponieważ go nie lubie.To chyba logiczne

fauzi

Tu też skrzeczy ?
http://www.youtube.com/watch?v=xo-jCrIRb9g

tomucho77

Troche mniej.
Zobacz jak można spieprzyć piosenke- http://www.youtube.com/watch?v=nrf9weGDCxE

Bolton ma charakterystyczny głos.Jedni go za to ubóstwiają,inni wręcz przeciwnie.Ja należe do drugiej grupy.

fauzi

Ale co w tej piosence jest spieprzonego człowieku, ona ma genialny głos i śpiewa bez playbacku...
czy ktoś inny na świecie wśród piosenkarzy umie tak wyciągnąć, tak tylko lub inaczej taki głos mają tylko kobiety.

tomucho77

I co z tego że bez playbacku skoro nie da sie tego słuchać???? to męczarnia dla widzów...

nie ona tylko ON.To podobno jest mężczyzna.

fauzi

Literówka nie czepiaj się szczegółów, a co do słuchania jego to ty tak masz, i nie wypowiadaj się za innych...
co do widzów to mocno bredzisz koleś byłem w kongresowej na jego koncercie wszyscy byli zachwyceni wręcz wniebowzięci i na koniec dostał w nagrodę kilku minutowe brawa, tak więc gościu wypowiadaj się za siebie a nie za innych.

tomucho77

Przecież sie wypowiadam za siebie!!!!! a w sali kongresowej nie wątpie że bili brawo bo w końcu dla niego tam przyszli;)) Ale sporo osób denerwuje jego głos,w tym również mnie.

fauzi

to męczarnia dla widzów... dwa posty wyżej...

tomucho77

Bo takie mam zdanie ale to nie znaczy że sie za nich wypowiadam.Gdybym pisał "Michael Bolton jest totalną szmirą,kto go słucha ten nie zna sie na muzyce" to miałbyś racje.Ale tak nie pisze.Znam pojęcie gustu.

fauzi

Ale czego się rzucasz jak wesz na grzebieniu zgoda masz do tego prawo ale nie wypowiadaj się za innych i nie zaprzeczaj sam sobie...
to męczarnia dla widzów... trzy posty wyżej...
to jest wypowiedź za innych !!!.

tomucho77

Masz porównania.A interpretacja zależy od miejsca siedzenia.Interpretujesz tak jak ci sie to podoba.ok
Nawet jeśli to tak odebrałeś to i tak pisze tylko i wyłącznie za siebie.Nic tego nie zmieni.

Poza tym wałkujesz jedno krótkie zdanie,3 słowa.Znajdz drugie w którym miałbym wypowiadać sie za innych to pogadamy.

tomucho77

Ty napisałeś "ona".Czyli co teraz ja powinienem uznać że nie potrafisz rozróżnić płci Boltona?? Otrząśnij sie!!!koleś;P

tomucho77

Osobiście również bardzo lubię Michaela Boltona, ale nie mogę się z tobą zgodzić w jednej bardzo ważnej kwestii. Mianowicie napisałeś, że ma on najlepszy głos na świecie i, że nie było i nie będzie lepszego wokalisty. Otóż zapomniałeś chyba o Freddiem Mercury, który tak samo jak Bolton miał 4-oktawowy głos. Można więc uznać, że są na równi wokalnie. Z tego wynika, że Michael nie jest najlepszym wokalistą na świecie.
Z resztą oczywiście się zgadzam.

fauzi

hahahaha spróbuj zaśpiewać takie dźwięki jak d, dis czy e DWUKREŚLNE!!! Takich dźwięków żaden facet Ci nie wyśpiewa, on ma skalę absolutną. I dlatego aż tak wysokie dźwięki nie da sie inaczej wyśpiewać jak nie skrzecząc. Gdy niżej śpiewa ma bardzo męski głos. Bolton jest cool .

Rockman92

Ale to nie zmienia faktu że jest wrażenie jakby skrzeczał.I uwierz mi, osób które to drażni jest więcej niż tych które się tym zachwycają.

fauzi

1/10 dla tak przemiłego i fantastycznego człowieka obdarzonego tak niezwykłym głosem jest frajerstwem.

tomucho77

Takim samym frajerstwem jest ocenienie 10/10.To również jest przegięcie tylko że w drugą strone.Próbujesz wytykać mi wady a sam robisz podobnie.

fauzi

Facet obejrzyj dokładnie ten teledysk a może zrozumiesz dlaczego należy mu się nota 10/10.
http://www.youtube.com/watch?v=GI6CfKcMhjY

tomucho77

Muzyk któremu miałbym dać ocene 10/10 musiałby być absolutnym mistrzem.W moim mniemaniu nie należy mu sie tak wysoka nota.A ty jak widze pojmujesz go zbyt emocjonalnie.Piszesz o nim że jest fantastyczny,przemiły itd.Jak dla mnie jest bardzo przereklamowany i sprzedajny.Wyraziłem swoje zdanie.Nie jestem jego fanem i nie będe.Słucham innego typu muzyki.Ale żadnemu wykonawcy nie moge wystawić noty 10/10.

fauzi

Sprzedajny ? a komu to on się sprzedał ?. A może stołujesz się na stronce pudelek.pl ?

tomucho77

Ta stronka jest zarezerwowana dla ciebie;P Coś w tym musi być skoro ją wymieniłeś.ja nawet o niej nie pomyslałem.

fauzi

Nic w tym nie ma a dlatego o niej wspomniałem bo jest to strona dla zyebów szukających sensacji.
Słowo "sprzedajny" jest właśnie w stylu tej stronki.

fauzi

Znalazł się znawca z Bożej Laski !!!!
Jak ci nie pasuje to słuchaj operowych starych bab i nie marudź !!!!

cOOba

co ty nie powiesz... całe szczęście ze ty jesteś znawcą;D

fauzi

gosciu to ze Ci sie barwa nie podoba to jedno, masz prawo, ale fakt faktem i kazdy profesjonalny muzyk Ci powie ze koles ma niesamowity talent wokalny, a jak i temu przeczysz tzn ze sie gowno znasz :] pozdr!

Rafka2010

Jakiś talent to może i on ma,tego mu nie odbieram.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones