Mateusz Banasiuk

6,7
9 791 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Banasiuk

Tego nie da się opisać słowami - to trzeba zobaczyć. Takiego drewna nawet w tartaku nie mają. Do "Trudnych spraw" bym go nie wziął a co tu mówić o serialu czy filmach.

edoneil

Nie widziałam ani pół odcinka "Pierwszej miłości" i "Na wspólnej" więc trudno mi się ustosunkować ale znam Banasiuka z głównych ról w filmie "Płynące wieżowce" i teatru telewizji ("Tajny współpracownik"). W obu był świetny.
Mimo wszystko trudno mi sobie wyobrazić, żeby we wspomnianych wyżej serialach wypadał gorzej niż różne Muchy, Cichopki, Mroczki i im podobne stworzenia, które obsiadły "M jak Miłość" ;-)

edoneil

Jessssu dziękuję Ci .... Myślałam że tylko mnie on drażni. Ufff

edoneil

Ten gościu jest irytujący do białości, i jeszcze kawał buca jak oglądałem raz jego wywiad, słoma mu z butów wychodzi...ogolił by się przynajmniej ćwok.

adam_1909

Mialem okazję poznać Banasiuka osobiście i był bardzo miły i sympatyczny. Zero narcyzmu czy chamstwa.

adam_1909

Być może masz rację...
Do tego wszystkiego ma nieślubne dziecko,
JEDNAK PRZYNAJMNIEJ:
Nie jest hipokrytą, jak na przykład Konrad,,Skolim"Skolimowski.
Oboje mają nieślubne dzieci lecz pan Mateusz przynajmniej nie twierdzi publicznie że jest nie wiadomo jak bardzo religijny...

Brandon568

https://www.radiozet.pl/amp/full/304794/Rozrywka/Plotki/Konrad-Skolimowski-wysmi any-za-obnoszenie-sie-z-wiara-A-gdzie-slub-Jest-odpowiedz

edoneil

To nie drewno jest a cała drewutnia

edoneil

Nie zgadzam się z opinią. Polecam zobaczyć Go w teatrze.

edoneil

to prawda :D mial epizod w Pod powierzchnią, nie dało się oglądac. Dopiero jak uśmiercili jego postać, odetchnęłam z ulgą :)

edoneil

Znakomita gra w kampanii promujacej szczepionki.

edoneil

Wiem, że ten komentarz ma 7 lat i od tego czasu Banasiuk troszkę się poprawił aktorsko, ale według mnie, szału nie ma i nie rozumiem fascynacji na jego punkcie. Muszę obejrzeć jeszcze film co gra geja, bo podobno spoko, ale co z tego, skoro na 10 ról tylko w 1 wypada genialne. Drewniak.

edoneil

A ja go lubię moim zdaniem wcale nie gra źle .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones