Mary Elizabeth Winstead

7,4
16 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary Elizabeth Winstead
janosik_filmaniak

Trudno się z Tobą nie zgodzić - śliczna, naturalna dziewczyna. :)

janosik_filmaniak

ja też sie podpisuje pod uwagą:)

janosik_filmaniak

Moze nie bardzo ladna ale ladna i zdecydowanie ma "coś" w sobie;)hehe

użytkownik usunięty
Edmond__Dantes

Ja bym powiedział że nie jest ładna... raczej śliczna :) Pozdrawiam

Chociaż ostatnio wyglądała nieco inaczej; np. film "Wyjść na prostą". Nie wiadomo czy to kwestia charakteryzacji czy upływających lat, mam nadzieję, że to pierwsze bo to jedna z najładniejszych aktorek. Zobaczymy ją jeszcze w "Szklanej pułapce 5" ;)

janosik_filmaniak

Bardzo ładna w naturalny sposób.

dingo21

dokładnie tak,w Oszukać przeznaczeniu 3 bardzo mi się podobała

janosik_filmaniak

Zgadzam sie z Wami.

janosik_filmaniak

Cóż.. Muszę przyznać. Dla mnie jest jedną z niewielu aktorek, w których grze aktorskiej idzie się zakochać. Nie tylko w twarzy, choć też ma z tym wiele wspólnego bez wątpienia. Wg. Mnie jest na prawdę dobrą jak nie bardzo dobrą aktorką. Lubie ją. Jest ładna, i nie gra tak inwazyjnie. Widać, że aktorstwo to dla niej nie jest wyzwanie, a raczej zabawa. I to mi się w niej podoba. A no, i nie zapominajmy. Jest bardzo ładna. :)

Bliżej przyjrzałem się jej dopiero w Scott Pilgrim vs the World, ale muszę przyznać, że dzięki niej, a także oryginalności tamtego filmu będzie on jednym z moich ulubionych. Ma coś niesamowitego w sobie. Aż chciałoby się ją na prawdę znać i kochać się w niej potajemnie. :) Serio, swoją rolę w ww filmie odegrała niesamowicie dobrze. I za to należy jej się niemała pochwała. Pozdro.

xandar12

Mam znajomą koleżankę która jest do niej podobna( mogłem kiedyś spróbować z nią być ale cóż,idiota byłem że nie wykorzystałem szansy ,dziewczyna jest już zajęta przeprowadziła się do Wrocławia.... pozdrawiam :)

janosik_filmaniak

No, też bym ruchał.

soptless

a no pewnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones