Martina Stoessel

8,0
700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martina Stoessel

...ale kiedy dowiedziałam się, że użyczyła głosu w filmie "Uniwersytet potworny", moje zdanie się zmieniło :P

ja też na początku jej nie lubiłem, ale kiedy dowiedziałem się, że użycza głosu w filmie "Uniwersytet potworny" moje zdanie o niej zmieniło się z "Beznadzieja" na "Najgorsza, najbrzydsza i najokropniejsza aktorka ever" pozdro 600

użytkownik usunięty
Cravlin

okeeej?

Cravlin

Cravlin-jeżeli umiesz śpiewać to OK ale jeżeli nie umiesz to nawet nie powinieneś się na ten temat wypowiadać wiem że komentujesz ją prawie we wszystkich komentarzach na przykład że jest brzydka ona ma naprawdę ładną cerę nie mówię że jest piękna i trzeba ją wychwalać ale ty ją tylko obrarzasz

Kicia_54

tsaaa piękna, ona jest brzydkim kaczątkiem 2013 i 2014 roku, i raczej 2015 też zostanie

Cravlin

Wiesz co kłócić się nie będę ale po prostu ciekawi mnie czemu się tak na nią uwziołeś

Kicia_54

A w ogóle napisałam że NIE mówię jest piękna a nie że jest więc chyba źle przeczytałeś.

ona wcale nie użyczyła głosu w filmie uniwersytet potworny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones