Martina Stoessel

8,0
700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martina Stoessel

Za rolę w badziewnym serialu i roli uzyskanej dzięki znajomościom rodziców.... Cóż za sprawiedliwość. Za jej aktorstwo nawet 2 się nie należy.

Truskaffka11

według mnie jest beznadziejną aktorką

Truskaffka11

wiesz, taka logika użytkowników filmwebu a zwłaszcza V-Lovers. Dobrym aktorom dają 1, 2 góra 3 a tymi gównami ze Sroletty zawsze dają ocenę 10 (dają 9 jeżeli w serialu ktoś jest zły i nie lubi Violci)

Cravlin

Muszę przyznać, że nie wierzę w ilość nienawiści jaka w Tobie jest lub była. Minęły 3 lata od Twojego wpisu i muszę przyznać,że to straszne. Założę się, że była taka osoba/postać, która była Twoim idolem i pewnie broniłeś jej jak ognia. Uważam, że zmienianie i w pewnym stopniu przeinaczanie tytułu serialu jest co najmniej dziecinne i żałosne krótko mówiąc

Cravlin

A co do aktorstwa.... To pierwsza telenowela, którą zobaczyłeś? Bo to typowa gra aktorska w tego typu filmach/serialach. Pozdrawiam

Alice_Nanana

Jezu XD pamiętam chyba jak to pisałem. W sumie moja opinia co do tejże "aktoreczki" i całego serialiku się nie zmieniła, ale może trochę przesadzałem, bo to w końcu serial dla dzieci.

Cravlin

Musze dodać, że pomimo mojej wcześniejszej nienawiści do tego serialu (teraz w sumie mam wyje*ane w niego) to i tak kiedy na tym całym Disney Channel leciała Violka to było wiele innych serialików, które się dało oglądać, a nie to co teraz...

Cravlin

Też tak uważam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones