Maria Doyle Kennedy

Maria Josephine Doyle

7,3
2 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Doyle Kennedy

Moim zdaniem zagrała bardzo przekonująco i dzięki tej postaci serial na pewno wiele zyskał. Podobne odczucia mam w stosunki do Natalie Dormer w roli Anny Boleyn.

ania__87

Ja podziwiam Marię Doyle jest świetna...nie lubię za to Dormer może dlatego że gra Annę Boleyn :D

ania__87

dokładnie jest poprostu REWELACYJNA cudowna i w ogóle najlepsza z żon Henryka

ana_lucia_cortez

Tak, dobrze zagrała postać Katarzyny.

niepokorna_ja.

Nie... ona nie była świetna... w tej roli byla FANTASTYCZNA!. Jak dla mnie objawienie. Nikt inny nie mógł zagrać Katarzyny.

Marcik2006

Muszę się z tobą zgodzić. Kiedy zniknęła z serialu, co było naturalną koleją rzeczy, to oglądałam już tylko z przyzwyczajenia. Gdy pojawiała się na ekranie nie byłam w stanie oderwać od niej wzroku, była wręcz hipnotyzująca w roli Katarzyny. W dodatku sądzę, że jest naprawdę piękną kobietą - jej talent i uroda stworzyły świetne połączenie.
Wielka szkoda, że swoją przygodę z aktorstwem zaczęła tak późno, bo w wieku trzydziestu lat i teraz, choć usilnie szukam, mam jedynie okazję do oglądania jej w nieznaczących rolach w niekoniecznie ciekawych produkcjach.
Maria spełnia się jako piosenkarka i chociaż uważam, że ma naprawdę dobry głos, to jednak wolałabym ją widzieć na ekranie - sądzę, że jej niewątpliwy talent i potencjał zostały zaprzepaszczone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones