Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
99 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie
LauraPalmerr

Jako osoba z macicą bardzo lubię Tilde Swinton i uważam, że ma fantastyczną urodę.

MarcoK

faktycznie, sama tzw. "gimbaza" tutaj... dorosnijcie, moze zrozumiecie co odzwierciedlaja wszelkie "rankingi" i jakimi mechanizmami operuja... moze tez wyzbedziecie sie tej wszechobecnej zolci i jakiejs niezrozumialej alergii na utalentowane, piekne i odnoszace sukcesy blondynki. bo MR z pewnoscia sie do tej grupy zalicza. gra przynajmniej dobrze, jesli nie bardz dobrze, ma urok i wdziek, kamera ja lubi i wiele wnosi do obsady filmu. a to, ze nie jest jeszcze i bardzo prawdopodobne, ze nigdy nie bedzie, na aktorskim poziomie i etapie kariery np. Meryl Streep, to jest zupelnie inna kwestia. ale tez chyba trudno tego oczekiwac. wiec wyluzujcie i po prostu cieszcie sie jej obecnoscia na ekranie.

grizley

Hmm nie mam nic do ślicznych blondynek ba nawet uwielbiam takie kobiety w filmach, tyle tylko że takich kobiety były i będą setki a dużo nich nie trafia do rankingu top aktorem żeby nie być gołosłownym wystarczy wspomnieć takie gwiazdy jak Catherine Deneuve, Brigitte Bardot i tak można by piękne aktorki które nie pojawiły się w rankingu wymieniać w nieskończoność.

grizley

Dokładnie hejt głownie od zazdrosnych samic i zakompleksionych samców którzy takich piękności nawet na ulicy nie zobaczą .Ciemnowłosych do tego XD

MarcoK

Wszystko przez spermiarzy którzy urodę mylą z talentem.

MarcoK

Żart to twój wpis znafco

MarcoK

jeszcze rano nie zmarszczyłeś freda i masz zły humor? :D

Crazy_Ivan

to było 7 lat i raczej wieczorem, a dziś spałem jak to pisałeś :P
Wtedy była na pierwszym miejscu bez żadnej świetnej roli. Teraz po 7 latach przyznam, że umie grać, ale to nadal nie jest top10 ani nawet top50 aktorek w moim odczuciu.

MarcoK

widzisz :) ja też muszę przyznać, że mój komentarz był poniżej pewnego poziomu :) pozdrawiam i przepraszam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones