Marcel Sabat

7,2
4 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcel Sabat

W dzieciństwie książkę " Kamienie na Szaniec" czytałam 3/4- krotnie. Każdorazowo jej tematyka i
aura wypełniała mnie swoistym niepokojem. Uważam, że dzisiejszy patriotyzm wyraża się w
pamięci o ludziach i ich czynach. Film z udziałem Marcela Sabat ponownie wyzwolił we mnie te
emocje z dzieciństwa. Mija tydzień od mojej wizyty w kinie, a ja nadal mam w pamięci
fenomenalną kreację Zośki...Perfekcyjną mimikę twarzy, I spojrzenie. Moją uwagę zwrócił fakt, że
Pan Marcel w sposób niebanalny grał wzrokiem. To w jaki sposób wyrażał emocje wzrokiem
korespondowało bezpośrednio z postacią. Cieszę się, że moje ikony i bohaterowie z dzieciństwa
zostali zagrani przez aktorów z warsztatem. Polskie kino potrzebuje młodych, zdolnych i
wykształconych aktorów z bardzo dobrym warsztatem. Życzę panu Marcelowi samych dobrych
propozycji. Osobiście mam nadzieje, iż zobaczę go w kolejnej niebanalnej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones