Marcel Sabat

7,2
4 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcel Sabat
Katia77

Ma chłopaka.

Katia77

nawet pięć.

Katia77

W sumie to jak Wojewódzki zapytał się go w swoim programie czy jest hetero, to odpowiedział, że raczej (?) tak, więc kto wie czy ma dziewczynę czy chłopaka.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Znafca

użytkownik usunięty
karlie

Napisałem -wydaje mi się- czyli takie mam zdanie. Każdy kogoś ma, czemu on miałby nie mieć;p

Katia77

A co cie to obchodzi?

edekpyskacz

Z czystej ciekawości :)

użytkownik usunięty
Katia77

Tutaj na forum filmweb pewnie się tego nie dowiesz. Najlepiej śledzić wywiady z M.S. może ktoś zapyta go o sprawy sercowe lub czy ma dziewczynę. :)Takie informacje z wywiadów są najbardziej wiarygodne. Także tyle ode mnie. Pozdrawiam.

Katia77

Prawdopodobnie ma. Jak był u nas w LO na spotkaniu/wywiadzie z młodzieżą jednoznacznie nie określił, ale też nie zaprzeczył. Na instagrama wstawia dużo zdjęć z Sandrą Staniszewską, więc może :)))

thewolfofwallstreet

A możesz podać jego instagrama? chciałabym pooglądać sobie jego zdjęcie :)))

kalosz123

Instagram to ściema, nie ma go, ktoś się podszywa pod niego. Przynajmniej napisała tak Sandra.

PaulaGlee25

Spoko, dzięki za odpowiedź ;)

użytkownik usunięty
Katia77

Jest gejem.

serio ? XD

użytkownik usunięty
awesomeone1

http://eu-photo1.ask.fm/495/706/288/920003017-1rd52ln-bs3rj0f06lf185p/original/c apture20140319203940.png

przecież to ze spektaklu "Shopping & Fu**ing" w Teatrze Studyjnym. To , że gra geja w teatrze, nie robi z niego geja prywatnie. Choć tak naprawdę to nie wiemy jakiej jest orientacji. Szczerze mówiąc, podejrzewam, że może być gejem, gdyż tak jak napisałam już w tym temacie, u Wojewódzkiego na pytanie czy jest hetero odpowiedział, że chyba tak, co jest zastanawiające, bo jak ktoś jest na 100% hetero to raczej nie używa wtedy "chyba". No i jakoś tak mój gej - radar mi mówi, że coś jest na rzeczy. Zresztą kogo obchodzi jakiej jest orientacji, jest świetny i już;D A jeśli jest gejem mam nadzieję, że nigdy nie ogłosi tego publicznie, bo wiadomo, że wielu aktorom to zrujnowało karierę, tym na świecie, już nie mówiąc jak ciężko byłoby takiemu młodemu aktorowi w takim kraju jak Polska.

gwiazdka123_2

Nie no ja bym się nie kierował jak u Wojewódzkiego powiedział że "chyba" jest hetero to mógł tak zażartować i dla mnie to nie jest dowód.Mam nadzieję że nie jest gejem bo to pozostawia taki niesmak.Przykładem jest Neil Patrick Harris który złamał mi serce przyznając się że jest gejem.Miałem go za bohatera jako Barneya w "How I Met Your Mother" a on mi wyskoczył z tym że jest gejem.No cóż oznacza to że jest świetnym aktorem ale jednak nie wiem dlaczego ale pozostawia to u mnie niesmak.

awesomeone1

Ja też nie wiem dlaczego. Szczególnie nie rozumiem, co ma jego życie prywatne do umiejętności aktorskich, no ale cóż :)

haha, no weźcie przestańcie... Marcel wcale nie jest gejem :) a to u Wojewódzkiego to przecież wszystko z przymrużeniem oka.

Katia77

Ma :)
https://www.youtube.com/watch?v=phsqWn-_HhY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones