Maite Perroni

Maitè Perroni Beorlegui

8,1
1 982 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maite Perroni

słyszeliście coś o nowej teli Maite która ma chyba nosić tytuł "Tu historia de telenovela" w której ma grać z Davidem zepedą ??

maitee

Mogli by dać:D

Pauliskax33

Nic nie słyszałam. Mogli jej dać chociaż młodszego prota.

jagodajulia

coś tam doczytałam że to ma byc jakiś 1 odcinek czy coś takiego :D ale nie wiem dokładnie:d

maitee

Słyszałam, że ma zagrać z Davidem ♥ ale tytuł znam inny - "Algo mas" :)

CzekDysAut

A ja słyszałam, że teraz odpocznie od telenowel i zajmie sie karierą muzyczną zamierza nagrać płyte i przyjechać na koncert do Polski :) :) :)

Roberta_Pardo2000

kiedy? gdzie? jak mozesz podawaj jakies info na ten temat (jezeli to nie fake) ;p

Roberta_Pardo2000

Kiedy to było... To nieaktualne. Nie słyszałam, aby coś się zmieniło w tej sprawie.

maitee

Zgadza się, ale tylko w jednym odcinku, zakończyły się już zdjęcia do odcinku pilotowego gdzie ma zagrać.
Z każdym odcinkiem zmienia się obsada i historia :) więc Maite zobaczymy tylko w jednym odcinku

maitee

Al Maite w telce z Zepedą nie gra, tylko Boyer i Brito, a także Tacher.

jagodajulia

właśnie, pamiętna Vico ze Zbuntowanych, Zapeda i Alonso z Triumfu miłości. Maite ma teraz podobno odpocząć od tv.

niepokorna_ja.

Ja słyszałam, że ma zagrać w filmie i mówiła, że na razie nie ma w planach, chyba przez pół roku grania w telce. Jednak, co będzie to zobaczymy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones