Maite Perroni

Maitè Perroni Beorlegui

8,1
1 982 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maite Perroni

Bardzo polubiłam tę aktorkę szczególnie w serialu "Nie igraj z aniołem " jako zbuntowaną nastolatkę u boku Williama Levego Jest młodą dobrze zapowiadającą się aktorkę. Na potrzeby tej telenoweli nagrała utwory Esite Selodat, Separada de ti i Contigo. Międzynarodową sławę zyskała jako członkini latynoskiego zespołu RBD W zwiażku z 10 rocznicą istnienia tego zespołu oficjalnie potwierdziła, że powstanie film dokumentalny o historii powstania i pracy tego zespołu. Chciałabym aby Maite Perroni jeszce raz zagrała u boku Williama Levego w nowym filmie

krosula2

Nie, za dużo by było Levyrroni. Przecież razem zagrali również parę w Triumfie Miłości emitowanym na tv4. Mój grzech też by ł emitowany. W sumie z jej telek nie było emitowane Cachito de Cielo no i teraz La Gata.

Nie wiadomo, czy będzie emitowane LG u nas. Jest to tradycyjna historia, ale np. CI na razie też nie leci. Słyszałam, że Nathalie chce zrobić trylogię z Arenasem a CI jest pierwszą częścią, LG drugą. Trzeba jeszcze chwilę poczekać. Może jak skończy się powtórka CCEA albo LT to może wtedy.

krosula2

"La gata" na tv4 było a teraz są powtórki "Nie igraj z aniołem"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones