Maite Perroni

Maitè Perroni Beorlegui

8,1
1 982 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maite Perroni

Telenowele z udziałem Maite do 2009 kończąc na Mi Pecado były bardzo udane i wciągające, od momentu zagrania w Triumfie Miłości wybiera coraz gorsze i nudne role. Niech w końcu zagra w czymś co odniesie sukces.
Powoli miejsce Perroni zajmuje Ana Brenda, świetnie zagrała w Dzikim Sercu,więc już nie mogę się doczekać premiery w Polsce jej kolejnej telenoweli Lo Imperdonable(remeke Kiedy się Zakocham z cudowną Silvią Navarro)

maiteiwendy

Mi tam La Gata sie podobała.

Jetem ciekawa nowej telenoweli Rosy Ocampo, w której to wcieli się w nieśmiałą dziewczynę wyśmiewanej przez wszystkich. Później przeistoczy się w diablicę. Sama Maite powiedziała, że ta postać ma trochę z villiany :).

użytkownik usunięty
maiteiwendy

Ja też nie mogę się doczekać Lo imperdonable uwielbiam Breco jest śliczna i utalentowana.
A Maite nie jest dla mnie wcale super aktorką.

maiteiwendy

Wg mnie Lichita jest do tej pory najlepszą postacią, jaką kiedykolwiek zagrała. To znaczy nie wiem jak np wypadła w Conradzie Sierra, bo ostatecznie nie było premiery filmu, a Estela też nie była zła, ale Lichita jest zdecydowanie inna niż wszystkie i podoba mi się Maite w takim wydaniu. Jako Lucrecia była protką z charakterem, ale dopiero jako Alicia pokazuje pazur.

maiteiwendy

To nie ona wybiera produkcje, w których ma zagrać. Wybierają ją producenci i reżyserzy seriali lub filmów z wielu aktorek. Ona tylko się zgadza. :)

maiteiwendy

Została najlepszą aktorką pierwszoplanową na 2016 za "Antes muerta que Lichita"...

brocx

Na PJ też otrzymała taką samą nagrodę i słusznie, bo jako Alicia była genialna, zwłaszcza jak stała się złą Alicią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones