Mahershala Ali

Mahershalalhashbaz Gilmore

8,0
29 041 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mahershala Ali
amelia_w

Mnie bardziej zastanawia fakt przyjętego pseudonimu; prawdopodobnie zmienił na Ali bo Gilmore było za długie. :D. a tak na poważnie to mi się to imię podoba bo widać, że ma jakiś głębszy sens, coś znaczy(tak sądzę), lecz nie wiem co.

użytkownik usunięty
orh

tu jest odpowiedź co oznacza te imię: http://www.christiananswers.net/dictionary/maher-shalal-hash-baz.html [www.christiananswers.ne...]

Massssssakra przecież jak gość się komuś zaczyna przedstawiać w lecie to kończy na jesieni taaaaaakie długie to imie :))).

salat

Mi tam się imie podoba.I jego rola i gra w 4400.

salat

No nie przesadzajmy. Zajmuje mu to najwyżej cały dzień, no powiedzmy : tydzień :)

amelia_w

Imię 18 liter a nazwisko 3 nieźle ma :) proporcja 1/6 :)

użytkownik usunięty
Meredith

Koleś nazywa się świetnie, to musze przyznać :)
Z grą troche gorzej, choć tylko w "4400" go widziałem. Dam mu szanse w następnych odcinkach ;)
Pozdrawiam.

amelia_w

Hehe może jest arabskiego pochodzenia? Aktor grający Eko w Loście też ma ciekawe imię - jakieś Adiwaye Akinnuye coś tam.
A co do Mahershalalhashbaza to muszę powiedzieć, że jak do tej pory jego najbardziej z serialu polubiłem :)

amelia_w

Moim zdaniem gościowi należy się szacunek, że biorąc się za aktorstwo nie zmienił go i nie przybrał jakiegoś pseudonimu. No może ten Ali to taki wyjątek ale jak by było Mahershalalhashbaz Gilmore to nie zmieściło by się w na ekranie :P

Rimmi87

a ciekawy jestem jak sie to imie wlasciwie wymawia;p moglby ktos zapisac je fonetycznie bo mi mnie az oczy bola jak na to patrze :D

użytkownik usunięty
zelmer

Mysle, ze wymawia sie Maherszalalhaszbaz :)

użytkownik usunięty

fajne ma imie i fajnie gra...:D mahershalalhashbaz ali:D bardzo ciekawe:D ciekawe jak reagują ludzie jak się przedstawia:D

Jak obejrzałam czołówkę 4400, to przez dłuższa chwilę zastanawiałam się, czy to imię czy nazwisko.A potem nadeszła refleksja nad wymową...
A Ali (:D) gra w "Ciekawym przypadku Benjamina Buttona". Jestem ciekawa kogo tam zagra. Pewnie jakaś epizodyczna rola, ale i tak...Ten film jest nominowany do Oscara :)

amelia_w

hehe :) imię strasznie długie, a nazwisko na trzy litery :D

użytkownik usunięty
jamajka77

hmm... ale i tak prawdziwe nazwisko to Gilmore:) na marginesie, zastanawiam się, skąd on wziął "Ali" =)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones