Magdalena Różczka

6,8
15 294 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Różczka

Pisałem już wcześniej na jakimś temacie ale powtórzę bo chcę abyście sie ze mną
podzielili swoimi opiniami. Pani Różczka wypadła całkiem dobrze podkładając głos pod
Komandor Shepard, ba podobała mi się bardziej od wersji męskiej (Dorociński) więc z tego
względu grałem kobietą. Niestety gdy stworzyłem postać ciągle widziałem twarz aktorki na
swoim awatarze, nawet jak grałem murzynką. Co sądzicie o jej dubbingu, wypadłą lepiej od
tej w dwójce? Według mnie tak.

pionas666

No pewnie, że lepiej. Też grałem żeńską wersją Sheparda, w jedynce bardzo podobał mi się dubbing Różczki, a jak w dwójce usłyszałem głos Kunikowskiej to chciałem wyłączyć grę a pierwsza myśl to "Ja pier.... ta baba jest wszędzie..."

pionas666

W pierwszej części to była tragedia! Przykład: gadam sobie z Liarą i Shepard mówi jakby znudzonym głosem, tak jakby zaraz miał przyjść Kostucha po nią: mówisz jakbyś chciała mnie pokroić na stole operacyjnym...(ZZZ... ZZZ)''. Na co Liara z przerażonym głosem, jakby bała się, że Shepard ją wywali z drużyny na samym początku, krzyczy: ,,Co?! Nie, nie! Po prostu... uważam, że byłabyś świetnym obiektem protean! Bogowie, to brzmi jeszcze gorzej!'' (czy jakoś tak) Na co Shepard takim samym tonem, przez połowę gry takim mówi: ,,Spokojnie, tylko żartowałam... ZZZ...ZZZ''. Przez większość gry brzmiała tak samo i w moim odczuciu w ogóle się nie starała dobrze grać, tylko czytała sobie z kartki! Szkoda, mogli już zrobić casting na głosy Sheparda. Ale i tak super gra!

Aurona

Ale z ciebie archeolog. Nawet zapomniałem o tym temacie. No ale do rzeczy, ja jak wspomniałem dubbing pani Magdy mi się spodobał w przeciwieństwie do pana Marcina. Aczkolwiek aktorsko uważam całkowicie odwrotnie (Różczka aktorką słabą jest a Dorociński to aktualnie chyba jeden z lepszych aktorów). Potem zagrałem w wersję z lektorami angielskimi... bez porównania. Angielska Shepard brzmi po prostu świetnie, tak samo jak męski odpowiednik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones