Magdalena MazurI

Magdalena Matysiewicz

6,6
2 390 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Mazur

Moim zdaniem jedna z najpiękniejszych aktorek w Polsce.Szkoda tylko ,że o niej to ani widu ,ani słychu.Oprócz Daleko od Noszy występuje w reklamie cholinex.

picia_2

Dokładnie - jak ją zobaczyłem w serialu Daleko od noszy to stwierdziłem że to chyba najładniejsza kobieta jaką kiedykolwiek widziałem

picia_2

Grała jeszcze w kilku filmach mp. w "Chłopaki nie płaczą"

picia_2

tak, mimo, że nie gra dobrze, to jest zjawiskowo piękna.

bishop_3

zagrała dobrze w teatrze telewizjii u boku Piotra Fronczewskiego.Tytułu spektaklu nie pamiętam, ale temat był związany z opinią społeczną reagującą na związek dwojga ludzi,między którymi jest spora różnica wieku.

Adam_Kadmon

Do Tom 2230- to nie był spektakl teatru Tv, tylko film telewizyjny z cyklu "Święta polskie". Tytuł to "Miss mokrego podkoszulka". Wg mnie zagrała tam przywoicie. Świetnie też wypadła w "Chłopaki nie płaczą". Widziałem ją jeszcze w paru serialach i filmach "poranek kojota" i "Rozmowy nocą". Jest bardzo piękna i ma uroczy głos. Rzeczywiscie mogłaby częściej pojawiać się na ekranie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones