Mackenzie Foy

Mackenzie Christine Foy

8,1
8 469 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mackenzie Foy
ciotkaEliza

Dokładnie, uważam iż to lekka przesada w tej pogoni obsypania nagrodami dla najgorszego filmu, gdzie mimo wszystko Zmierzch i tak się broni od kilku lat, bo tych nagród nie dostaje :)

ciotkaEliza

Rodzice pchający takie małe dziecko do filmu powinni się w tym liczyć. Ta mała powinna biegać z dzieciakami na placu zabaw, a nie bawić się w aktorstwo.

aviatorka_06

Oczywiście masz racje a mala dziewczynkę powinna zagrać koza albo wygenerować komputerowo...

Nie byłem na planie ale z rożnych informacji większość dzieci na planie świetnie się bawi oczywiście dla ciebie pewnie lepiej jak by w domu lalkami się bawiła lub całymi dniami przy komputerze siedziałą

dzaskul

Tak, tak, wolałabym, żeby dzieci siedziały całymi dniami przed komputerem. Co to w ogóle za beznadziejny argument?

aviatorka_06

Bardzo ,,fajny start'' ma ta mała :(

unhappyperson

Mhm, mam wyebane na to. Rodzice chyba nie liczyli na Oscara dla niej za udział w tej superprodukcji.

ciotkaEliza

Przynajmniej ma szkołę życia xD

Leukone

Nie wiem tylko, czy fundowanie "szkoły życia" 12-latce wyjdzie jej na dobre psychicznie...

ciotkaEliza

No cóż, rodzice musieli liczyć się i z taką ewentualnością.

Leukone

Co do rodziców to już dziecko przyzwyczaili.. Mackenzie dostała rolę tylko dlatego że jest śliczna i miała już styczność z mediami.. Nie jestem pewna czy zgodzić się z ciotkaEliza na temat "dobra psychicznego", Mackenzie od 4 roku życia jest modelką.. Więc jej rodzice już ją nauczyli że "jej kariera jest najważniejsza" jak powiedziała jej matka.. no ale cóż może wiedzieć o karierze i zarabianiu pieniędzy 12-letnia dziewczynka.. To jest po prostu wykorzystywanie dziecka, bo po co pracować skoro dziecko zarobi ileś tam tysięcy za jedną reklamę czy film.. to po prostu bez sensu.. w życiu nie zafundowałabym mojemu dziecku takiej "szkoły życia".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones