Mackenzie Foy

Mackenzie Christine Foy

8,1
8 469 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mackenzie Foy

No i dziewczynka dostała Złotą Malinę. A tak na zachętę ;)

Jackobek

dokładnie o tym samym pomyślałem :)

Jackobek

"Tak się garnie chłopak do sportu, niech ma na zachętę" :D

Jackobek

ale to chyba jaka para z Jacobem, nie? Więc technicznie rzecz biorą dostała tej maliny tylko połowę. Wspaniały początek aktorskiej kariery :D

Jackobek

Złote maliny przyznawane są w przypadku, gdy aktor wypadnie słabo więc to raczej piętno na jej karierze, a nie zachęta... No chyba że ironizujemy w tym momencie ;)

merlin456

Jasne, że ironizujemy.

użytkownik usunięty
Jackobek

Świetny pomysł, dosrać na początek małej dziewczynce.

smutne :(

użytkownik usunięty
Jackobek

Jesteście chamscy!Jak możecie?Założe się że gdyby was wybrano i byście zagrali to byście ryczeli do poduszki,ale no cóż wy nie dostaliście śmiejcie się i dogadujcie ;)

Zauważ, że to ironia, skierowana raczej przeciwko maliniarzom :)

Jackobek

To przykre :( Jest młoda i to nie jest jej wina, że miała rolę zagrania osoby w który wpoił się (znienawidzony przez wielu) Jacob. Taki scenariusz, tak zagrała - dla mnie idealnie pasowała do tej roli. Właśnie tak sobie ją wyobrażałam :)

Edwarella

Tak wgl to co za debile przyznają ze maliny ? Nie se je jebną na czole i se będą z taką malinką chodzić. Idioci wszędzie .

Jackobek

Zachęta chyba pomogła, bo teraz dostała rolę w najnowszym filmie Nolana :P i to praktycznie u boku samych utalentowanych aktorów.

zombie001

To u Nolana nie ma co liczyć na złotą malinę ;)

Jackobek

Miejmy nadzieję, że tak jak w przypadku "Obecności", jej rola nie ograniczy się do walenia głową w szafę.

Jackobek

może i przyznawanie złotej maliny tak młodej... dziewczynie nie jest czymś fajnym, ale moim zdaniem zasłużyła. chociaż... grała córkę Kirsten Stewart, więc jeśli dopasowała poziom swojego aktorstwa do jej, to przestaję się dziwić, że tak słabo wypadła

Raven_86

zgadzam sie calkowicie z Twoja wypowiedzia :)

Jackobek

Może nie wie nawet co to złota malina?

Jackobek

Ja od dawna się nie przejmuję tymi malinami i ocenami krytyków, aktorzy mają dobrze odgrywać swoje role i grać w dobrych filmach. Jeśli mi się film podoba to go obejrzę i potem dobrze ocenię na portalu i tyle. Po co się przejmować ocenami krytyków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones