Mackenzie Foy

Mackenzie Christine Foy

8,1
8 469 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mackenzie Foy

Przecież to dziecko ma 11 lat. Jakim cudem ona może grać małą Renesmee.? Renesmee
w książce jest opisana góra na 5 lat.

domini19967

Ale nie wygląda na 11-latkę. Poza tym i tak już zmienili tyle faktów, więc jakie to ma znaczenie? Jest urocza, śliczna i jak dla mnie idealna do roli Renesmee.

domini19967

Podobno ktoś tam ma jej komputerowo zmłodzić twarz .Mackenzie świetnie pasuje do roli Renesmee.

Stay_My_Baby

Raczej ODMŁODZIĆ... ;)

domini19967

Nie czytałaś książki/ Renesmee bardzo szybko rośnie. Więc pewnie jakoś tam zrobili.

martys1530

Zgadzam się z martys1530. Masz tu kilka słów na temat Renesmee: Siedem dni po swoim urodzeniu umiała już mówić, a pod koniec "Przed świtem" może czytać, biegać, polować oraz mówić pełnymi zdaniami bez żadnych problemów. Przestanie rosnąć w wieku lat siedmiu, osiągnąwszy stopień rozwoju psychicznego i fizycznego równy siedemnastolatce.

Więc jak widzisz Foy nadaje się do tej roli.

RAMZESIK2050

No właśnie. Sama nawet jeszcze czytałam że Renesmee tak bardzo szybko rośnie że będą ją grały kilkoro aktorek.

martys1530

Twoich postów się nie da czytać, wróć do podstawówki i naucz się składać zdania.

domini19967

zwróć uwagę na to, że Renesmee po tygodniu jakoś nauczyła się mówić i chodzić. to była chyba oczywiste, że do filmu wezmą dziewczynkę która ma odpowiednia dykcję, głos i nie sepleni.

domini19967

Mnie bardziej zastanawia co ona robiła w 1 części?

arwenawaler

myślę że chyba była w scenie gdy pierwszy raz zobaczył ją Jackob i sobie ją wpoił, wtedy były jakby jego myśli pokazane i zdaje mi się że o tą scenę chodzi ...

Em1918

Tak, masz rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones