Mackenzie Foy

Mackenzie Christine Foy

8,1
8 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mackenzie Foy

...bardzo obiecująca aktorka. O ile w większości filmów praktycznie tylko "była" to w Interstellarze przyćmiła gwiazdorską obsadę, a i w Obecności nie można jej nic zarzucić. I w dodatku ma ciekawą urodę, może z niej być wkrótce śliczna dziewczyna :) trzeba obserwować rozwój jej kariery.

gm95

Oby woda sodowa nie uderzyła jej do głowy tak jak Lindsay Lohan ;)

belikecass

A kto to Lindsay Lohan??
Ta młoda osóbka (Mackenzie) ma już kilka ról u boku Dorosłych aktorów i film na poziomie Interstellar - kultowy już wg mnie?
A Lin coraz gorzej.
BTW mi tam zmierzch się podobał, nabił kasę i kolejki w kinie były, czasem z żoną do niego wracamy :)
Apropo Dziadka to jest specyficzne show, a film miał być sądzę kinem familijnym skierowanym do młodszych więc czego po nim oczekiwać??
Co do Malinek to powiedziałbym czym się one różnią od Oscarów? Nie my je dajemy, niejednokrotnie nie dałbym jednego i drugiego filmom które dostały Maliny czy Oscary, ale nie jestem krytykiem i nie mi to oceniać.
Są ludzie i są gusta i to one decydują do kogo film jest adresowany i kto na niego pójdzie do kina.
Na bajkę pójdę z dziećmi, na romans z żoną, a na rozpierduchę w stylu Transformers czy Aquaman i inne filmy w IMAX pójdę sam bo lubię efekty.
PS Nie miałem zamiaru obrażać nikogo ani niczyich uczuć, choć poprawności w hollyłud ostatnio mnie rozpier.... np czarnoskóry na dworze Króla Artura, ale tu juzodpływam od tematu. Pozdrawiam
Kropka

gm95

No właśnie propo urody to ta dziewczyna od czasu Interstellar przeszła prawdziwą metamorfozę. To, że wypiękniała to jedno, ale ubrana w suknię i dobrze uczesana wygląda na co najmniej 18-19 lat.
Pytanie - dlaczego nie gra w filmach? Może jednak talentu brak? Wydaje mi się, że w Interstellar zagrała zbyt teatralnie i jeśli chodzi o moje zdanie, to nie była zbyt przekonująca, no a wcześniej złota malina w Zmierzchu cz.2.

acidity

Wiesz, Złota Malina akurat nie jest szokująca, bo i gdzie się miała w tym Zmierzchu wykazać? Tam nie było żadnej sceny, w której robiłaby cokolwiek, poza byciem w kadrze ;)
Mam nadzieję, że jeszcze wróci na ekrany, bo zapowiadała się dobrze.

gm95

W "Dziadku do orzechów" bardzo mi przypominała Magdalenę Różczkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones