Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 256 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Ten cały Zakościelny. Za przeproszeniem rzygać mi się chce na jego widok. Wszędzie go pełno i dziwie się wszystkim dziewczynom co w nim takiego wspaniałego widzą ? To tv ukształtowała jego opinię słodkiego przystojnego faceta.... Nie wiadomo jaki jest naprawdę. Ja mam duży dystans. To samo mozna powiedzieć o Małaszyńskim...

użytkownik usunięty
pineska_3

Następna, która pisze o wyglądzie, oceniał jego grę, nie wspominając, że o miernej i nędznej do jeszcze marnie dopasowanej. Aktor za ,,dychę''

Po jakiemu ty piszesz??? Nic nie zrozumiałem...

pineska_3

mi nie jest przykro i on nie jest ani fajny ani przystojny ani tym bardziej nie jest dobrym aktorem, to samo moge napisac o malaszynskim

Bohun_7

Zgadzam się z Bohun, Maciek jest przystojny i świetnie gra, a prywatnie jest miły i uczynny (rozmawiałam z nim) to samo tyczy się Małaszyńskiego, co wy do nich macie??

Juleczka_Efron

zgadzam sie co do zakoscielnego ze to bardzo kiepski aktor i malo przystojny , ale Małaszyński ;* jest dobrym aktorem i do tego jest przystojny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones