Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Dorobił się wielu wspaniałych ról we wspaniałych i kasowych produkcjach typu "Dlaczego Nie!" i "Tylko mnie kochaj", a także dubbingując filmy! Przeciez przy nim Jarosław Boberek wymięka! To polski Brad Pitt, a nawet lepszy, bo Pitt zagrał w o wielu gorszych filmach! Niech on obali Hollywood!!

1/10

el_Polaco

"Przeciez przy nim Jarosław Boberek wymięka! To polski Brad Pitt, a nawet lepszy, bo Pitt zagrał w o wielu gorszych filmach! Niech on obali Hollywood!! "

dobry żart hehe.

el_Polaco

Nie wiem czy to jest jakaś prowokacja, ale piszesz takie głupoty, że ten temat nadaje sie tylko do usunięcia.



"wspaniałych i kasowych produkcjach typu "Dlaczego Nie!" i "Tylko mnie kochaj""

Czy to nie są oksymorony? (znaczenie sprawdź w słowniku)
czy "tylko mnie kochaj" i "dlaczego nie sa wspaniale"? chyba tylko wtedy, gdy pierwszy raz widzi sie telewizor i jest wspaniale to, ze cos tam sie swieci, rusza sie, a do tego wydaje dźwięki. wtedy to te dwa filmy sa naprawde wspaniałe, aczkolwiek jeśli oglądałaś filmy Quentina Tarantino to o tych filmach powiesz tylko to, że są one kompletnym dnem. Bo tak jest.

PonuraQ

Posyłasz w kierunku słownika a sam prostej ironii nie umiesz odczytać :]

Z autorem tematu się zgadzam , typowy aktorzyna u mnie bodajze ma 2 albo 3. Dostał role w dobrze zapowiadającycm się serialu ''Czas Honoru'' i u Zanussiego w ''Serce na dłoni'' zobaczymy jak sobie poradzi.

Darken

W Serce na dłoni...to nawet Doda gra...wiec niezbyt dobry przykład...chyba że chcesz go bardziej pogrążyc...

el_Polaco

"Lepszy od Brada Pitta!" Dobry żart, hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones