Macaulay Culkin

Macaulay Carson Culkin

8,6
9 857 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Macaulay Culkin

podobno macaulay mial zagrac glowna role w filmie HANIBAL po drugiej stronie maski > mysle ze zagral by o niebo lepiej co wy o tym sadzicie

dekster44

Nie popieram Gaspard Ulliel bardziej pasuje do tej roli :)i bardzo dobrze zagrał Hannibala

dekster44

nie widzialam hannibala, po ....." ale mysle ze culkin tez by sie nadawal bo z niego urodzony psychopata;)

blond

jakoś trudno wyobrazic sobie kevina zeby zagrał hannibala takiego zwyrodnialca

konrii_2

Kevin też zwyrodnialec, biedne złodziejaszki

użytkownik usunięty
Szem

Kevin w Synalku już nie był takim miłym chłopcem.

Hej a podobniez miałe tez zafrać główna role w Titanicu ale ostatecznie dostał ją DIcaprio.(Źródło WIKIPEDIA)

dekster44

Przechodzą mu takie role koło nosa ale moze w końcu zagra w czymś co pozwoli mu trochę wyzwolić się z Kevina.

alien_2

Obejrzyjcie film "Synalek" ;) Wg mnieto rola tak samo świetna jak w Kevinie:) Tyle że zupełnie inna;)

OeSteErRLZ

pff`moim zdaniem aktor grajacy hannibala byl switny , i nikt by lepiej tego nei zagral ;]

dekster44

Macaulay Culkin to mój ulubiony aktor i uważam że naprawdę zagrał by lepiej i to o 4 nieba lepiej!! w "Synalku" też zajebiście zagrał i uważam że z Titanikiem tak samo dobrze by sobie poradził!!! Mam zamiar też przeczytać jego książkę "Sex and Breakfast" ogólnie to widziałam wszystkie filmy z jego udziałem i jest to poprostu świetny aktor!!!!!!!!!!!!