Luke ArnoldI

8,3
1 686 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Arnold

koleś mnie tak irytuje w Black Sails że nie mogę na niego patrzeć ...

nunax4

Aaa mam to samo! I postać mnie wkurza i jego twarz! Jest straszliwie irytujący

kahaella

może przez aborygeńskie rysy ? :D z góry piszę że ogladałam serial na trzeźwo

nunax4

Mam tak samo. Nie wiem co w nim takiego jest, nawet nie potrafię tego racjonalnie wyjaśnić, wystarczy że się uśmiechnie a mam ochotę mu przywalić patelnią w gębę.

Divine

Pewnie stąd jego przezwisko się wzięło :)

Beern

A jakie to przezwisko? :)

Divine

Nie czytało się "Wyspy Skarbów" :). Miał przezwisko Patelnia, ale raczej dlatego, że był kucharzem :D

Beern

Myślałam, że mówimy o aktorze.

nunax4

To znaczy, że świetnie dobrano aktora do roli, jeśli tak Was irytuje :-)
PS
Ja mam tak z Cersei w GoT (Lena Headey), czy z gemmą w SoA (Katey Sagal) - totalnie irytujące baby :P

użytkownik usunięty
pixi222

Ale wiesz, Cersei (albo Jeoffreya) się nie lubi bo to straszna suka, ale to wynika z ich genialnej gry aktorskiej i takiego wykreowania złych charakterów. A Silver to przecież jako tako pozytywna postać. Ale mi on w ogóle nie przeszkadza, nie wiem o co wszystkim chodzi :D Dużo bardziej zaczyna mnie irytować Anne, Vane (jakiś mięczak się z niego robi) czy Eleanor, a Max to już w ogóle mogłaby w końcu opuścić ten filmowy świat. Na całe szczęście jest Flint, który powala od samego poczatku osobowością i nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu.

Racja co do Anne, Vane'a, Eleanor i Max ;)
Hehe Flint zawsze w formie + Jack i Randal ;) oraz Ned, ale twórcy dali dupy z jego osobą -_- Wolą coraz bardziej przerysowanego Vane'a (głos o zgrozo)...

nunax4

Jak miło, że nie jestem jedyną, której się ciśnienie podnosi jak go widzę w danej scenie... :D

nunax4

taka miała być ta postać ;)

nunax4

Mam to samo mam nadzieję że zginie

Beven

Przecież gra rolę Johna Silvera czyli nie zginie tak szybko ;) Mnie również gostek rozpierdziela na maksa :/

nunax4

To nie oglądaj.

drenz

powiedziala co wiedziala

nunax4

Raz, ze naucz się odróżnić znaki płci, dwa - gość gra dobrze i jest jedną z lepszych postaci w Black Sails - szczególnie po tym jak twórcy potraktowali wątek Flinta.

drenz

nie raczylam wchodzic na twoj profil zeby zobaczyc czym jestes. nie lubie goscia i napisalam co o nim mysle. tyle.

nunax4

Ma ten sam cwaniaczkowaty krzywy uśmieszek co Littlefinger z GoT. Ale niestety John Silver jest w panteonie pirackim jako postać fikcyjna i sobie pożyje.

nunax4

Jestem na początku 3 odc - przerwałem oglądanie by wejść tu i napisac ze gość mnie tak wkur... ze powinien dostawac w ryj na każdym statku, ulicy, karczmie, burdelu lub gdziekolwiek by się nie pokazał, ale widzę że wątek już został podjęty. To dodam tylko ze ta Max też ma to coś irytującego w sobie.

nunax4

A dla mnie wręcz przeciwnie.Czasem nawet przewijałem nudne sceny,żeby tylko go zobaczyć.Bez niego Black Sails nie byłoby tym samym..

danii20

o tak zgadzam się w 100%, zwłaszcza w drugim sezonie jest genialny.

nunax4

Ciekawe, czy nadal tak postrzegasz jego postać jeśli dotrwałaś do trzeciego sezonu.

nunax4

Taki jest na początku na przestrzeni serialu przechodzi mega w przemianę z pretty boy'a cwaniaczka w weterana kuternogę z długą brodą po przejściach i ogląda się go o wiele przyjemniej ;)

mordarg

tak wiem. teraz inaczej na niego patrzę. jednak post jest sprzed 3 lat :)

nunax4

gra w serialu świetną rolę. jakoś młodość Silvera musieli pokazać - rewelacja.

nunax4

Czyli jednak pasuje do postaci ;)

mordarg

to prawda, widać też, że warsztat aktora zmienił się bardzo na plus w toku nagrywania serialu - mnie na początku też trochę irytował, z czasem widać w nim mniej drewna i bardziej zżywa się z postacią aż wreszcie staje się jednym z seralowych ulubieńców i jedną z barwniejszych postaci.

ogólnie black sails to bdb serial, aż szkoda że nie jest bardziej znany. wszyscy aktorzy (no może poza grającą max) robią tam robotę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones