Luke ArnoldI

8,3
1 686 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Arnold

Dzięki niemu oglądanie odcinków Piratów nie jest tylko obowiązkiem każdego fana, gdyż ktoś z takim poczuciem humoru i ciekawym sposobem bycia od razu sprawia, że pojawia się uśmiech na twarzy :) Facet można powiedzieć, że jest stworzony do grania takich właśnie ról. W serialu Piraci nie ma drugiej podobnej postaci i takiej, której kwestie od razu rozluźniają atmosferę :) odcinki z nim są o wiele ciekawsze od tych, w których nie występował ze względu na to, że tak naprawdę nigdy nie można być przekonanym jak postąpi. Właśnie takich nieobliczalnych, ale jak najbardziej pozytywnych bohaterów brakuje najbardziej :)

BringMeSomethingBetter

Ile osób tyle opinii. Dla mnie jest najbardziej irytującą postacią w Black Sails. Miałem nadzieję, że w pierwszym sezonie go ukatrupią :/

WaFen

Jak mogli ukatrupić postać, która byłą bohaterem Wyspy skarbów..(wydarzenia z Piratów poprzedzają to co się wydarzyło w książce i urealniają wszystko, dodając historyczne postaci). Przeczytaj Wyspę Skarbów, to będziesz wiedział komu śmierć nie grozi..

TomasT

Jakoś średnio mnie to interesuje. Po prostu nie podobała mi się jego postać.

TomasT

Wydarzenia z "Piratów" poprzedzają to, co się wydarzyło w książce? A czy Ty aby na pewno czytałeś książkę?

Zloty_Deszcz

Nie rozumiem Twojego komentarza- napisałem, że wydarzenia w Piratach poprzedzają to co się działo w książce, a nie, że Piraci są jej prequelem. Wyspę Skarbów czytałem jeszcze jako dziecko, oglądałem także jej kilka ekranizacji- zresztą to chyba widać po moich wypowiedziach. W Piratach wykorzystano fikcyjne postaci z Wyspy Skarbów oraz postaci historyczne. Z racji, że wydarzenia w Piratach dzieją się przed historią opisaną w Wyspie Skarbów, oczywistym jest, że można odwołać się do książki i zobaczyć, które postaci przeżyją w serialu. Proste i oczywiste, więc czego się czepiasz?

TomasT

Trochę grzeczniej proszę. To, że napisałeś, że wydarzenia z "Piratów" poprzedzają te z książki, nie musiało wcale oznaczać, że nie miałeś na myśli tego, że w książce nie zostały ukazane dalsze losy bohaterów. Ktoś, kto słyszy, że w książce przedstawiono dalsze wydarzenia z historii ukazanej w serialu, mógłby pomyśleć, że w dziele Stevensona przeczyta o Johnie Silverze żyjącym szczęśliwie z czarną królową niewolników i o kapitanie Flincie tworzącym nie mniej szczęśliwą parę z lordem Thomasem Hamiltonem.

Zloty_Deszcz

Tylko gdzie ja byłem niegrzeczny? Normalnie odpowiedziałem, że się czepiasz i nadinterpretowujesz.

Zloty_Deszcz

A ty? Chyba nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones