Louis TomlinsonI

Louis William Tomlinson

9,5
264 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Louis Tomlinson

Którego chłopaka z 1D najbardziej lubicie ?

użytkownik usunięty
klaudia058

Lubię wszystkich, ale najbardziej Louisa :)

Ja nie wiem co laski widzą w pozostałych członkach zespołu jak to Louis jest najprzystojniejszy i ogólnie dobrze mu z oczy patrzy.:)

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Oni wszyscy są wspaniali, ale Harry i Lou naj ! :) Louis jest mega sympatyczny widać to zwłaszcza w różnych filmikach z X Factora :)

Są raczej żałośni. I po filmiku z X-Factora na pewno umiesz zobaczyć jaki jest człowiek. One Gayrection specjalizują się w psuciu świetnych piosenek świetnym zespołom. Ale poczekaj, kiedyś dojrzejesz do prawdziwej muzyki.

użytkownik usunięty
loukas321

Mi sie podoba i to sie nie zmieni. Moze lepiej zajmij sie sluchaniem swojej dojrzalej muzyki a nie przesiaduj wsrod osob ktore lubia taka, bo chyba nie spodziewasz sie ze takimi slowami nagle zmieni sie calkiem moje postrzeganie 1 D . Tyle w temacie ode mnie. Pozdro.

Za kilka lat i tak się zmieni :)

użytkownik usunięty
loukas321

Nie jestem nastolatka loukasie by mi sie gusta co sekunde zmienialy. Jak ci tak fani 1d przeszkadzaja to tu nie wchodz bo ja juz tego tematu poruszac nie chce. Uszanuj czyjs wybor i gust jesli chcesz by ktos szanowal twoj.

Myślisz że nie widać że masz góra 16 lat?

użytkownik usunięty
loukas321

Mysle ze bycie nastolatka to nie wstyd, wiec im nie ublizaj.

Nie mam 16 lat bo mialam je juz dawno temu i z mila checia bym sie do tych czasow wrocila panie " dojrzaly "

Szkoda ze nie widzisz jak cie ta nienawisc sprowadzila do roli kolejnego hejtera. Tak ich nie lubisz ze az musisz wyrzucac tu swoje zale. Lepiej idz zaloz kolejny temat o ich gimbusiarstwie, skoro tak cie kreci gadanie o nich.

1 Po sposobie wypowiedzi widać że jesteś nastolatką.
2 Czy dla Ciebie i reszty nastoletnich fanek każde poparte argumentami stwierdzenie przeciwko tym waszym bożyszczom jest ''hejtem''? (kolejny dowód że jesteś nastolatką dorosły człowiek by się nie wyrażał w ten sposób.) Nie wyrzucam żadnych żali tylko stwierdzam co o nich myślę. To raczej Ty wyrzucasz to ich uwielbienie i wściekasz się jak ktoś ma odmienne zdanie. I powtarzam jak skończysz liceum podniecenie tym pseudo-zespołem przejdzie.

użytkownik usunięty
loukas321

Po sposobie wypowiedzi to ty sobie ale swoja niedojrzalosc zauwazyc mozesz. To ty tu wpadasz i sie czepiasz ze slucham 1d i nie wiem na co liczysz. Dojrzaly czlowiek szanuje czyjs gust a jak czegos nie lubi to nie zali sie tym do fanow zespolu ktorego nie znosi.

P.s nie wsciekam sie, kolejny twoj glupi argument musialabym na glowe upasc by brac na serio slowa anonimowego usera.. Kiepsko znasz sie na ludziach, co zreszta widac. A teraz juz zegnam bo dalsza dyskusja nie ma sensu z toba skoro twoim jedynym argumentem jest wytworzony przez twoja iluzje wiek.

Widzę że iloraz inteligencji dzisiejszych nastolatek jest tak niski że nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Dyskusja z osobą tak ograniczoną i upartą jak Ty( mimo wszystko piszę z dużej litery w przeciwieństwie do Ciebie) jest bezcelowa więc żegnam i za kilka przekonasz się czym jest muzyka.

użytkownik usunięty
loukas321

A ja widze ze ty dalej swoje. To nie list zeby pisac Tobie, Ciebie z duzej litery. Poza tym pisze z telefonu i nie mam czasu na takie szczegoly.
Skoro zamierzasz mnie obrazac to nie ma sensu. Jestem ograniczona to zmiataj pisac z tymi ' normalnymi'a nie zawracaj mi tu glowe takimi dyrdymalami.

Pisanie Ty lub Ciebie z dużej litery jest wskazane na wszystkich forach, oznacza szacunek dla drugiej osoby. Napisałem że jesteś ograniczona bo nie trafiają do Ciebie żadne argumenty które dla Ciebie są od razu ''hejtem''. Z każdym postem coraz bardziej się pogrążasz. Daj mi ARGUMENTY za 1d ale nie w stylu ''oni są wspaniali'' ale napisz co Ci się w nich podoba. I pewnie znowu na mnie naskoczysz ale osoba dorosła naprawdę używa nieco innych słów niż Ty i inaczej składa zdania. Tak więc czekam na argumenty.

użytkownik usunięty
loukas321

Serio???? Moze poczytaj sobie fora na filmwebie bo tak sie sklada kolego ze ja wiecej sie tu udzielam od ciebie i malo kto tu do siebie grzecznosciowo pisze z duzej litery. Cos za bardzo przewrazliwiony jestes. Zadnych argumentow pisac ci nie bede bo nie zycze sobie by ktos mnie obrazal tak jak to robisz wyzej piszac o moich ograniczeniach. Jesli prowadzic rozmowe to z jakims szacunkiem i otwartoscia na rozne opcje. Ty juz masz z gory wyrobione zdanie a z kims takim nie da sie dyskutowac.

Wśród Twoich rówieśników rzeczywiście mało kto. Nie będziesz pisać argumentów? To właśnie dlatego uważam Ciebie i inne dire coś tam za osoby ograniczone uwielbiające swoich idoli ''bo tak''. Gdybyś podała argumenty dlaczego ich lubisz uszanowałbym to. A o szacunku to nie pisz, przepatrz sobie ile Ty(tak napiszę z dużej) miałaś szacunku do mnie. Tyle w temacie. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
loukas321

Nie robisz mi zadnej laski piszac do mnie z duzej litery bo nie zwracam nawet na to uwagi. I nie lubie ich " bo tak " to kolejny twoj chory wymysl. Moglabym napisac cala litanie za co ich lubie ale nie zrobie ci tej przyjemnosci bo nie mam ochoty ciagnac tej rozmowy wiedzac jak nienawidzisz fanek i tych chlopakow.
A zaliczaj se mnie to tych nastolatek jak chcesz. W sumie szkoda ze nie mam tych 16 lat bo to fajny wiek.
Ja nie mam szacunku do ciebie? To nie ja narzucam komus swoj gust i nie obrazam przy tym danej osoby oraz calej masy fanek. Jak czegos nie lubie to po prostu tego nie slucham i nie wnikam czemu nie lubiany zespol ma tylu fanow. A teraz sie nie dziw ze nie chce rzucac argumentami po prostu nie widze w tym sensu. To ty zaczales sie rzucac nie ja. I to nie ja wymyslam brednie na czyjs temat tak jak ty na moj.

I tez zegnam.

Jezu po co się tak napociłaś? Nie piszę do Ciebie z dużej litery żeby robić Ci łaskę tylko żeby okazać szacunek a Ciebie nawet na to nie stać. Skoro nie lubisz ich ''bo tak'' to co Ci szkodzi napisać? Nie mam nic do fanek po prostu nie rozumiem tego ''fenomenu''. I zrozum wreszcie że ja Ci niczego nie narzucam tylko stwierdzam fakt i wyrażam własną opinię. Tak ciężko to pojąć? I naprawdę po twoim sposobie wysławiania i tym jak się rzucasz gdy ktoś trafi Cię w czuły punkt(wiek) widać ile masz lat. I czytając twoje wypociny naprawdę ciężko będzie zmienić mi zdanie o fankach 1d. Ale z tym ''nienawidzeniem'' to już twój wymysł. I jescze jedna mała prośba : używaj kropek i przecinków bo to co Ty piszesz męczy moje oczy.

Tego się spodziewałem. Pełno uwielbienia do 1d i nienawiści do każdego kto ma inne zdanie a argumentów zero. Typowa nastolatka.

loukas321

Jak można tak płytko wyciągać wnioski o danej osobie po paru wypowiedziach?
Typowy nastolatek^

SweetArtist

Bardzo prosto - po wypowiedziach :
Serio???( w tym kontekście jest bardzo typowe) czy hejter.
I przede wszystkim po tym, że wypisywała że są wspaniali a nie podała żadnych argumentów. Pozdrawiam :)

loukas321

A jakie miała podawać argumenty, skoro ich po prostu lubi. Jedyny argument jest taki, że oni umieją bardzo dobrze śpiewać, ale nie każdemu podejdzie taki rodzaj muzyki. Ale coś mi się wydaje że Tobie nie podoba się coś jeszcze... Jakby śpiewały same dziewczyny w zespole to pewnie byś zmienił zdanie, hah :) Nikt nie mówił że będzie łatwo, pewnie oni sami o tym wiedzą że mają pełno hejterów przed sobą i muszą się z tym jakoś zmierzyć. Wydają się sympatyczni, nie to co Bieber. Z biegiem czasu jeszcze bardziej wydorośleją i będą śpiewać zapewne inaczej, bardziej ambitniejsze i doroślejsze piosenki, choć te co teraz śpiewają nie są złe. A co do samych wykonawców, to nazywanie ich pedałami czy gejami, bo tak niby wyglądają, jest bardziej żałosne niż słuchanie ich muzyki. Przesłuchaj sobie choćby Story of my life - piosenki w ich wykonaniu nie są specjalnie w moim guście ale ta i jeszcze z parę innych się znajdzie bardzo fajnych, są naprawdę ładne. Nie chcę Cię przekonywać, bo pewnie nie zmienisz zdania i nie zamierzam go zmieniać na siłę, ale może odrobinę obiektywizmu z Ciebie jeszcze wyciągnę, co do tego zespołu i może choć trochę przyznasz mi rację, ale nic na siłę.

A Demii nie jest nastolatką, bo ją doskonale znam. Kiedyś ich właśnie nie lubiła specjalnie, właściwie byli jej obojętni, ale zmieniła zdanie jakiś czas temu i teraz ich uwielbia, za ich piosenki i sympatię po prostu. Tyle i aż tyle. Trochę wyrozumiałości nie zaszkodzi. Również pozdrawiam :)

loukas321

A co ona pisze list oficjalny by pisać "Ciebie" z dużej litery? he he
Poza tym na szacunek trzeba sobie zasłużyć, jak by ktoś na mnie się rzucał z powodu muzyki jakiej słucham to już by od "dzień dobry" go nie miał, bo tym samym widać, że on nie ma go do mnie.

Robaczek_12

1 Widzę że fanki 1d lubią słowo ''rzucać się''
2 Wcale się do niej nie ''rzucałem'' tylko wyraziłem opinię, licząc że Demii poda argumenty dlaczego tak kocha 1d.
3 Ciekawe bo ja cały czas miałem i mam do niej szacunek jaki się ma zawsze do drugiego człowieka. Czy brakiem szacunku jest chęć dowiedzenia się za co fanki ich uwielbiają, i stwierdzanie braku logiki i dziecinności w ich wypowiedziach?
A tak na marginesie- cyfra w Twoim nicku to wiek?

loukas321

1. Nie jestem fajnką 1d, dorabiaczu własnych teorii^
2. Rzuciłeś się, wyzywając ją od małolat a jeśli ktoś startuje z czymś takim to widać, że nie traktuje drugiej osoby serio.
3. Heh, szczególnie jak z braku argumentów zaczynasz wyjeżdżać "Myślisz że nie widać, że masz góra 16 lat?" Demi z kulturą ci odpisała "Nie jestem nastolatka loukasie by mi sie gusta co sekunde zmienialy. Jak ci tak fani 1d przeszkadzaja to tu nie wchodz bo ja juz tego tematu poruszac nie chce. Uszanuj czyjs wybor i gust jesli chcesz by ktos szanowal twoj." na co ty wyjeżdżasz jej z takim tekstem?? właśnie ty wyszedłeś na gówniarza a nie ona.
4. I tutaj historia się powtarza, ale by zaspokoić twoją ciekawość to nie, nie jest. Z takim tekstem startują tylko do mnie trolle które z braku laku muszą napisać coś zgryźliwego, więc daruj sobie pisanie "Twoim, Ciebie itp" z wielkiej litery bo wygląda to sztucznie a brak szacunku okazujesz samym szyderczym tekstem: "A tak na marginesie - cyfra w Twoim nicku to wiek"więc nie wychodź jeszcze bardziej na hipokrytę.

I jeszcze jedno : nie czepiam się że słuchasz 1d. Tylko pokazuje Twoje hipokryzje w stylu ''Louis jest mega sympatyczny widać to zwłaszcza w różnych filmikach z X Factora'' albo ''Oni wszyscy są wspaniali, ale Harry i Lou naj '' naprawdę nie rozumiesz że ktoś może mieć inny gust niż Ty i że po filmiku nie da się poznać jakim kto jest człowiekiem?

użytkownik usunięty
loukas321

Wiem ze moze to glupio brzmi, ale nie mialam na mysli ich PRAWDZIWYCH charakterow, bo cos takiego mozna ocenic wylacznie znajac kogos osobiscie. Mam tu na uwadze ich image artystyczny a pod tym wzgledem sa sympatyczni i nie robia nic zlego. Zadnego innego artysty tez nie bylabym w stanie ocenic w stu procentach. Pozostaja jedynie domysly. A ze modest stawia chocby i 1d rozne warunki i kazuje robic to czy tamto to normalne tak dziala show biznes tak dzieje sie tez w przypadku innych znanych osob.

loukas321

To tak samo z aktorami, niektórzy wydają się sympatyczni na ekranie i po wypowiedziach do kamery itp ale naprawdę mogą być innymi ludźmi. Zapewne też kogoś bardzo lubisz, ale znasz tą osobę tylko powierzchownie od tej drugiej strony. Nikt nie jest doskonały, nie każdemu się przypodobasz.

loukas321

O to w tym wszystkim chodzi - o wykreowanie osoby, którą ludzie polubią. Gdyby sprawiali wrażenie niemiłych to nie mieliby fanów, a co za tym idzie, pieniędzy. To całkiem logiczne, że chcą sprawiać wrażenie dobrych i sympatycznych.Niech ludzie myślą co chcą, niech każdy słucha czego chce i uważa jak chce. Byleby nie obrażać siebie nawzajem i nie robić sobie krzywdy. Istnieją ważniejsze problemy, uwierzcie :)

Pozdrawiam. :)

loukas321

He he he.....i ty nazywasz siebie "dorosłym"? gdzie po zaledwie kilku postach już stwierdzasz kto jaki jest? ech......do tego ktoś ci wyraźnie tłumaczy jak krowie na rowie a ty nadal stoisz przy swoich przypuszczeniach, które są mylne, bo tak się składa że znam koleżankę z którą konwersowałeś, więc......trochę niegrzecznie z twojej strony a takiemu "dorosłemu człowiekowi który słucha prawdziwej muzyki( gdzie takowej nie ma, bo gust to gust, każdy ma inny, zapamiętaj!) nie przystoi takie zachowanie.

Robaczek_12

To tylko Twoje subiektywne zdanie. Tobie się podoba Louis, a innej może się nie spodobać Dziwisz się że laskom podobają się inni faceci z 1D? Przecież tamci też są niczego sobie. To jest kwestia gustu. Ja z całego zespołu jestem najprzystojniejszy i weż mi tutaj nie gadaj że tak nie jest xD Przecież też jestem sympatyczny ;)) Jeden nawet jest tam do Goslinga podobny. :)

Harry_Styles

Tak to moje zdanie i co z tego? po prostu się dziwię, ale wiem że innym się podobają pozostali i spoko :)
Haha, tobie już wystarczy fanek ;D
O matko, do Goslinga?? który? proszę cię.....piszesz o tym w platynowych włosach? nie obrażaj Goslinga.....:)

Robaczek_12

Serio jest do niego podobny :) A ja mam za mało fanek, chce mieć ich więcej. Zostań moja fanką, będzie mi bardzo miło :P

Harry_Styles

Nie, nie jest :)
Niestety, nie ma między nami chemii.....he he

klaudia058

Żadnego.....

użytkownik usunięty
klaudia058

Ogólnie raczej nie słucham tego typu muzyki, ale Louis wydaje się być sympatyczny. No i cholernie przystojny, trzeba mu przyznać, jak na mój gust oczywiście :-)

klaudia058

Żadnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones