Logan Lerman

Logan Wade Lerman

7,9
20 817 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Logan Lerman

Polegam wam ten film, Logan świetnie tam gra. Jest sto razy bardziej utalentowany, niż Pattinson, Efron czy inne gwiazdki.

szefu3

polecam

szefu3

Oczywiście, że jest bardziej utalentowany.. i przystojniejszy :3
Osobiście była na filmie, jest świetny ! Nie tylko dlatego że gra w nim Logan i Milla, jest w nim dużo akcji, no i wielkim plusem jest to że jest w 3D.
Osobiscie wolę Logana w "Trzech muszkieterach" niż w "Percy'm Jacksonie".

Evil_Quinn

Ja również. Chyba lepiej wypadł, chociaż niektóre sceny odegrał perfekcyjnie w tamtym, zresztą prawie wszystkie, ale były takie, gdzie byłam naprawdę pod dużym wrażeniem.
I zgodzę się... Przystojniejszy również jest. ;3

Ja już się nie mogę doczekać The Perks of Being A Wallflower.

Nie dość, że Logan Lerman, to jeszcze Nina Dobrev. ;p

katta123

no, w długich włosach świetnie wygląda. i tak troche doroslej wygladal, mial jakby dojrzalsza twarz. nie wiem czy to tylko zasługa dluzszych wlosow, czy makijazu, czy jakichś efektów :P ale naprawde, swietny byl.

po zakonczeniu domyslam sie, ze beda nagrywac kolejne czesci muszkieterow. oby Logan tez w nich byl! :)

katta123

ja tez nie mogę się doczekać The Perks of Being A Wallflower ^^
będą grali moi ulubieni aktorzy, ogólnie to jestem ciekawa o czym będzie film, bo jakoś nie mogłam znaleźć
a co do Logana, to lepiej wyglądał w Trzech Muszkieterach, jakoś tak dojrzalej i w ogóle rola lepsza niż w Percym... film taki trochę nudny, gdyby nie Olimpijscy Bogowie to by mi się kojarzył z czarodziei z waverly place xD

chciałabym już kolejną część Percy'ego, wiadomo może dokładnie kiedy będzie ?

szefu3

Byłam na premierze tego filmu...
Zgadzam się... ;D
Nie tylko gra świetnie ale i świetnie wygląda ; )

marcelina179

wygląda dojrzalej, bo jest starszy! Logan ma 19 lat, więc rok zmienia dużo w wyglądzie. zaczyna mężnieć ;) nie zapominajcie o Efekcie motyla, moje drogie. tam to jest rola...

Dominique_10

Zgadzam się : ) W efekcie motyla zagrał świetnie, a miał tam z 8 lat. Logan jest naprawdę dobrym aktorem za jakiś czas będzie strasznie sławny, a co do film to polecam poświęcić trochę czasu i zobaczyć ; D

szefu3

Zgadzam się! :) w Trzech muszkieterach pokazał na co na prawdę go stać :)
Uwielbiam go :D ;**

Elza96

Dobra rola.Miłe zaskoczenie w muszkieterach.