Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

chyba was cos pogrzalo porównywać Linds z hilary, Linds jest o wiele lepszą aktorką i piosękarką, jest ładniejsza nawet z piegami i rudymi włosami bo to dodaje jej uroku a hil ma platwusa na ryju i takie krzywe i wielkie usta. kto sie ze mną zgadza?

Kargulina_27

zgadzam się z tym że Lindsay jest bardziej utalentowana. Ogólnie wole ją od Hilary, ale nie powiedziałabym ze Duff jest brzydulą...Co prawda teraz wygląda gorzej, niż przed schudnięciem, "nowymi zębami" itp.,
ale są dużo brzydsi od niej

Tinka

Ja uważam że wogóle nie można porównywac Hilary do Lindsay! Hilary jest o wiele lepsza i naturalniejsza! Nie uważam że ma ogromne usta czy coś w tym stylu! Lindsay za to ciągle się przefarbowuje-raz na blond a raz na czarno - nie wie czego chce! I może nawet jesli jest lepsza aktorką od Hilary to zdaje mi się że Hilary jest o wiele sympatyczniejsza i gra w fajniejszych filmach!

Kargulina_27

Jesli chodzi o naturalność to na prawde Lindsay mozna tylko pozazdrościć... ze i we wszzytkim jej ładnie..... aktorka również znakomita...

Kargulina_27

Lindsay nie musi się malować żeby pięknie wyglądać, ona jest bardzo naturalna i ma wielki talent! Co do Hil to myślę że ona jest taką gwiazdeczką, która na siłę chce zrobić wielką karierę, a i tak gra jeszcze w niedojrzałych filmach!

kara12_herma

Na pewno nie powiecie, że Lindsay jest pospolita.
Nie widziałam jeszcze żadnej aktorki z rudymi włosami i piegami.
To jej dodaje uroku.
A Hill to kolejna pusta, plastikowa lalka Barbie.

Crush

Co do tej naturalności Lindsay to hmm....... jeżeli jest taka "naturalna" i "ładnie wygląda w piegach" no to po co se je pudruje i ukrywa co??? ha ha

sweetka

Właśnie przez taką krytykę jak twoja.
Ha.

sweetka

Właśnie Sweetka ma racje. Skoro jest taka piekna to po co to ukrywa=) I rzeczywiście jest znakomitą aktorką(nie twierdze że jest gorsza od Hilary w grze aktorskiej) i gra w ,,ambitnych,, filmach takie jak ,wyznania małoletniej gwiazdy, czy ,wredne dziewczyny,. Przecież one się wógóle nie różnią od tych w których gra Hilary. Wiec bezsensu mówić że Hill gra w niedojrzałych filmach bo tym samym mówisz o Lindsay! Ja niewiem ja lubie nawet Lindsay ale jako aktorke nie jako osobe, wystarczy spojrzeć jak ona się ubiera
http://s42.photobucket.com/albums/e347/Slacker4LiFe247/Lindsay%20Lohan/?action=v iew&current=lindsay_lohan02.jpg [s42.photobucket.com/alb...]
albo tutaj
http://s44.photobucket.com/albums/f21/etorme/?action=view&current=lindsay-lohan- lolas.jpg [s44.photobucket.com/alb...]
http://s41.photobucket.com/albums/e257/street3girls/?action=view&current=lohan-a ssslip.jpg [s41.photobucket.com/alb...]
Wiecie ja tam się jej nie czepiam bo jej przecież nie znam tylko nie sądźcie że ona jest taka doskonała bo nie jest! A tak wogóle po co zadajesz pytania w stylu ,kto porównuje Hil i Linds, skoro nardzo lubisz Lindsay to jej nie porównuj z hilary bo każdy jest inny. To że niektórzy z was lubią Lochan nie znaczy że H.D musi być gorsza. Każdy ma inny gust! Odczepcie się od Hilary!

AimeR

Hilary ma chociaż fajny styl! A co do tego że lindsay ukrywa swoją urode przez krytyke innych to nie sądze bo wielu osobom to się podoba (mi np. nie przeszkadzają jej piegi) sama zresztą ciągle gada w wywiadach że zaakceptowała siebie i nie przejmuje się tym co mówią inni!

AimeR

z dwojga zlego ja juz wole Hil, jakos tak bardziej ja lubie od Lohan :P

AimeR

A co do mojej krytyki to wątpie rzeby sie tym Linds przejmowała ;] Tak jak mówi CoolHilary ona podobno sie niczym nie przejmuje.

sweetka

Może próbuje.
Ale gdy ktoś w kółko Ci powtarza, że ma brzydkie piegi i tak dalej, to można się zniechęcić no nie?

Crush

No nie wiem . Gdybym ja była gwiazdą to bym miała głęboko to co niektórzy piszą o mnie, zwłaszcza że ma ona też dużo fanów ;]]

sweetka

Poczekamy aż staniesz się sławna.
Pewnie będzie co wytykać...

AimeR

z tymi niedojrzałymi filmami to chodziło mi o to, że:wyznania małoletniej gwiazdy, wredne dziewczyny, to już przeszłość, teraz Linds gra w takich filmach jak a praire home companion, just my luck itp. al Hil wciąż występuje w filmach dla nastolatek!

Kargulina_27

Lindsay jest utalentowana aktorką, ale to wszystko ;]. Nie jest ładna, tyle, że oryginalna. Lubię ją jako aktorkę, nie przepadam jako za osobą. Hilary lubię pod każdym względem.

Kargulina_27

chyba ciebie pogrzało ... linds piosenki ma beznadziejne ... śpiewać też zresztą nie potrafi... ale w grze aktorskiej są takie same ... niewiem czemu jej tak nie lubiszz ??:/

_Anka_

Mówiłam w innym temacie, ze nie wiem dlaczego ale mnie drażni ( Hill) wyglądem i w ogole. karzdy ma inny gust mi np. się podobaja piosenki Linds

_Anka_

Mówiłam w innym temacie, ze nie wiem dlaczego ale mnie drażni ( Hill) wyglądem i w ogole. karzdy ma inny gust mi np. się podobaja piosenki Linds

Kargulina_27

Dokładnie.
Lindsay ma przynajmniej trochę rock'a w piosenkach.
A Hill to zwykła, popowa żenada.

Crush

No nie powiedziałabym. Linds mnie wkurza bo niby chce byc taka naturalna a wcale nie jest oto pare przykładów:
1. Anorektyczka jak akceptuje siebie taką jaka jest to po co sie odchudza???
2. Od 2002 roku farbuje sobie co roku włosy na inny kolor Dowód: najnowszy fanklub albo twist
3. pudruje se piegi
No jeżeli ktoś mi napisze że to nie są dowody no to nie wiem jakie dowody was zadowalają.

Crush

No nie powiedziałabym. Linds mnie wkurza bo niby chce byc taka naturalna a wcale nie jest oto pare przykładów:
1. Anorektyczka jak akceptuje siebie taką jaka jest to po co sie odchudza???
2. Od 2002 roku farbuje sobie co roku włosy na inny kolor Dowód: najnowszy fanklub albo twist
3. pudruje se piegi
No jeżeli ktoś mi napisze że to nie są dowody no to nie wiem jakie dowody was zadowalają.

Kargulina_27

musze się z toba nie zgodzić ... rozśmieszyłaś mnie mówiąć że piegi i rude wlosy dodają jej uroku... a tak wogóle zdaje mi się żę to najlepsze porównanie bo mniej więcej grają podobne filmy i śpiewaja ... ja osobićcie nie przepadam za lindsay ale lubie słuchać jej piosenek ... a to że nie podoba tobie się wygląd hilary to już kwestia gustu (o którym nie masz pojęcia) no więc myśle że hilary wygra jak się ja porówna z linds!!! na moim blogu jest głosowanie zapraszam wszystkich ...jestem ciekawa kto wygra!!

_Anka_

hmm.... to czemu dizwczyny które w ogóle nie mają piegów sie pudrują...? Boshe! przeciez one nie mają czego ukrywać.... Linds maluje sie tak jak każda dziewczyna.... Kucze, zostawie tą jej urodę w spokoju... (przynajmniej dobrze że nie robui sobie operacji plastycznej na twarzy jak Hilarry... )- to jest dowód na to że Hil nie umie siebie zaakceptować taką jaka jest (yh!- była no i owszem jest)... :/

Obydwie akrorki lubie.... ale jednak wolę Linds.. ;)

Ewcia_13

do ewci... on potrafi zaakceptowac siebie niestety jej fani nie ... i właśnie przez takie osoby jak GC , posion girl , sophie nevu.... zrobiła to co zrobiła .... a teraz jeszcze gorzej od nihc oberwała :((

_Anka_

"Fanko Hilary i Chada" ... ojejku bardzo mnie wzruszyłaś tym tekstem..... to smutne....

Jak wyżej napisałam obydwie aktorki lubię... natomiast ty napisałaś że "jej fani nie potrafią jej zaakceptować" - byłam jej fanką ( jeśli można tak powiedzieć)... ale po operacji moja opinia o niej spadała...

Skoro zrobiła sobie operacje (jak mówisz przez pewne osoby) to jedank nie umiała zaakceptować siebie... :/

użytkownik usunięty
Kargulina_27

Bez wątpienia Lindsay!
Jest lepszą aktorką, potrafi się wykazać w różnych rolach, natomiast oglądając Hilary mam wrażenie, że gra ciągle jedną i tą samą postać - miłej nastolatki. Pozatym ona (Hilary) nie potrafi dobrze zagrać emocji, ma kiepską mimikę twarzy, w przeciwieństwie do Lindsay.
Uroda nie powinna być wyznacznikiem na tym forum, ale i tak bardziej podoba mi się Lindsay, jest oryginalniejsza.
Aha i Lindsay świetnie umie zagrać złość :)

użytkownik usunięty
Kargulina_27

A tak wogóle czy ktoś sobie wyobraża Hilary Duff w roli takiej wrednej dziewczyny? BO ja absolutnie nie. Nie pasuje do tego rodzaju ról, jest mało "rozciągliwa". A przecież dobry aktor powinien umieć odnaleźć się w każdej roli.
Za to Lindsay poradziła sobie świetnie, miała nawet zagrać Reginę George! Więc jak widać sprostałaby nawet takiemu zadaniu!

Kargulina_27

Wiecie co ... ja tak sobie myślę i myśle ,że jesteście nienormalni:D Dobra powiem wam ,że wolę Hilary:) ale to głupie je porównywać! Przecież one oby dwie są inne!! Dajcie sobie siana!!!

użytkownik usunięty
igu5ia

Ej nie kompromituj się każdy ma prawo do własnego zdania! A Lindsay i Hilary - obie są śpiewającymi nastoletnimi aktorkami (no, może już nie takimi nastoletnimi) więc czemu nie można ich porównać i ocenić, która jest lepsza? Czy to świadczy o nienormalności? Ty chyba nie wiesz nawet, co to znaczy. Jedna rada ode mnie do Ciebie w trzech słowach: IDŹ-SIĘ-LECZ!!

Hilary ładnie śpiewa, tylko jej piosenki to taki totalny kicz, wszystkie są takie same i glosik to taki cukiereczek, zero dojrzałości. Lindsay ma specyficzny głos, który bardziej nadaje się do rocka, chociaż to jest bardziej poprock. Hilary się słucha na etapie 10-13 lat. Lindsay to coś ok. 12-16. Bo chyba dalej ludzie mają lepszy gust muzyczny. Hilary słuchałam dawno i mi tak zbrzydła, że jak słyszę np. come clean, to od razu przełączam kanał. A Lindsay mogę posłuchać, ale nie jestem jej fanką, jeśli chodzi o muzykę. Ale nie zapominajmy, że Lindsay NIGDY nie nagrała takiego sh*tu jak "what dreams are made of" (hey now, hey nooow i umcy umcy :PPP), albo "tiki tiki room". Duff po prostu lubi zarabiać i lubi kolor zielony dolarów :P
A jeśli chodzi o grę aktorską to Hilary wkurza mnie z tymi swoimi głupawymi minkami (najlepszy na to dowód - serial Lizzie McGuire, którego NIE DA SIĘ OGLĄDAĆ). Lohan ma różne role, jednak każda się od siebie różni - od marzycielki w "nastoletniej gwieździe", do zdezorientowanego nowicjusza we "wrednych dziewczynach".
Czemu się czepiacie, że Lindsay się farbuje? Po prostu lubi wyzwania i eksperymentuje z imagem. Przecież Hilary też nie jest naturalną blondynką, tylko ma brązowe włosy. I nie można oceniać aktora po wyglądzie i tym jak się ubiera, bo to okrutne - takimi ich natura stworzyła, dała im takie gusta. To nie ich wina.

lubieyaoijakch

Może mówicie, że Lindsay nie ma fajnych piosenek, bo nigdy ich nie słyszeliście?
Posłuchajcie sobie np. " Confessions of a broken heart".
Naprawdę, piosenka jest świetna, mimo że nie gustuję w pop-rock'u.

Crush

"Confessions of a Broken Heart", to przede wszystkim piosenka z przesłaniem, a nie głupawa o miłości.

lubieyaoijakch

Szczerze to nudzi mi się już ten temat o tym całym ich porównywaniu ale dobra nie mogłam sie oprzec i napisze że wole Hill chociaż nie powiem że Hilary jest lepsza aktorką od Linds bo to nie prawda, myśle że Linds gra tak samo a może i nawet lepiej tylko poprostu do hilary mam taki jakiś sentyment odbieram ją jako bardzo fajną i wartosciową osobę. Natomiast jeśli chodzi o Lindsay to troche mam do niej uraz, mam wrażenie że myśli tylko o ciuchach i głupotach ale to tylko moje wrażenie bo tak naprawde jej nie znam i niewiem jaka jest.

Crush

do Crush
dla mnie ta piosenka jest za nudna ale lubie inne .... musze powiedzieć że nawet ma lepsze piosenki od hilary... a morze poprostu za dużo sie nasłuchałam piosenkek hilary (lol)...moje najlepsze piosenki to :
first
drama Queen
rumors
over

naprawde polecam bo ma świetne piosenki!!

_Anka_

A jeszcze zapomniałam powiedzieć do BEEZY 3 że mówisz że Hill ma głos jak cukiereczek i dajesz przykład piosenek Hill takich jak ,what dreams are made of, czy ,hey now, tylko że ona te piosenki nagrywała jak miała 15 lat i teraz jej piosenki są inne. np.Who's that girl? Radze też posłuchac jej nowa płytę ,MOST WANTED, naprawde fajna i znajdziecie tam bardziej mocniejsze piosenki. A co do linds podoba mi się jej piosenka ,FIRST, chociaż uważam ze ma gorszy głos od Hill ale też może być. PoZdRo=)

AimeR

Różnica między nimi dwoma jest taka, że Linds jest AKTORKĄ, a Hillary wygląda mi na manekina którego ktoś przez przypadek postawił na planie filmowym...... Co do muzyki, to pod tym względem obie robią równą tandetę.
A styl jest indywidualną sprawą każdego człowieka (nawet aktora) tak samo jak wygląd.....

AimeR

do cool Hilary ... wszystko ok ale czy hey now i what dreams are made of to nie to samo ??... a i te piosenki chyba nagrywala będąc młodasz ok. 13 lat... buziaki dla fanów hilary:*:*... zagdzam się z jednym... hilary ma o wiele lepszy głos od lindsay ... lindsay śpiewa jakby miała hrypkę .... (lol) ale za to ma troche lepsze pioenki i zagrała w sławniejszych filmach ale czy lepszych to bym się niezgodziła !! Pozdro!!

_Anka_

O sorry to może się pomyliłam z tymi piosenkami! No ale też sądze że Hill ładniej śpiewa!

AimeR

dla mnie obydwie sa srednimi aktorkami malych lotow, moze ejszcze cos pokaza, o Hil malo slychac za to Linds czesto mozna spotkac na zdjeciach w czasie jakiejs imprezy, skandalistka, a co do urody to zalezy od gustu ale jak am sie choc troche kasy a one dosc duzo jej maja to kazdy moze byc ladny :P

Kargulina_27

Powiedzmy sobie jeszcze, że Linds ma za sobą zaledwie operacje biustu, natomiast Hilary ma zrobioną całą twarz. I wygląda jak koń, no ale to oczywiście tylko i wyłącznie moja opinia.
I Hilary gra jak KUKŁA. Tyle.
Ahh, co do śpiewu - obie są do niczego, ale Lindsay przynajmniej śpiewa bez playa na koncertach [zresztą nielicznych bardzo]. A Hilary? Yhh.. nie cierpie jej.

Tavion

Nie wiedziałam że Lindsay miała operacje biustu????? A co do Hilary to dla mnie śpiewa fajnie ale Lindsay też, ale Hilary nie śpiewa z playa napewno. Sama widziałam jej występ na żywo i jej głos brzmi tak samo jak na płytce. PoZdrO=)

Kargulina_27

A mnie się wydaje, że i jedna i druga ma w sobie urok. Bo gdyby tak nie było, nie grałyby nadal w filmach, a ludzie nie kupowaliby dalej ich płyt. Do autora/autorki tego tematu - piszesz, żeby ich nie poorównywać, ale samemu to co robisz?

Kargulina_27

"Lindsay i operacja biustu" - brawo za pomysłowość. Wszystko mogli jej zrobić (z tego co wiem to tylko włosy jej farbują, bo niczego więcej nie trzeba poprawiać), ale biustu napewno nikt nie dotykał!Czysty natural! Jako aktorka Lindsay wymiata (potknięciem był Herbi, ale można to wybaczyć), a jeśli poczekamy na premiery jej nowych filmów to dopiero wtedy zobaczymy co potrafi. Jako piosenkarka też jest nie zła (normalnie słucham czegoś mocniejszego, ale jej piosenki pomagają się wyluzować). A tak na marginesie to kto oglądał SNL wie która z nich jest lepsza :P (ale zaznaczam że do Hilary nic nie mam ;) )

Cobra_Commander

ja nie lubie duff ;] nie podoba mi się jak gra, po prostu nie lubie jej stylu jaki reprezentuje swoją grą aktorską [o śpiewaniu nie wspominając, bo nie cierpie jej głosu] nie potrafie sie do niej przekonac, no czy ona nie wygląda jak tak powiększona, żywa lalka barbie?

Kargulina_27

Jeśli chodzi o urodę: każda z nich jest inna, więc nie sposób je porównywać, ale jakby sie uprzeć, to chyba raczej... raczej Lohan.

Jeśli chodzi o aktorstwo: czy ta Duff w ogóle gra? A jeśli tak, to chyba od wczoraj? Nie wypowiadam się, bo nie widziałam nic kompletnie z jej udziałem, ale aktorstwo Lindsay jest narazie średnio wysokich lotów.

Natomiast muzyka obu pań jest dla mnie jak drapanie paznokciami po tablicy - no cóż, widocznie mam inny gust.

W ogólnym rozrachunku lepiej wypada Lindsay Lohan, lecz proszę nie rzucać klątw pod moim adresem (to wielka prośba do fanek Hilary), ponieważ to tylko moje zdanie.
pozdrawiam serdecznie!

Kargulina_27

Jeśli chodzi o urodę: każda z nich jest inna, więc nie sposób je porównywać, ale jakby sie uprzeć, to chyba raczej... raczej Lohan.

Jeśli chodzi o aktorstwo: czy ta Duff w ogóle gra? A jeśli tak, to chyba od wczoraj? Nie wypowiadam się, bo nie widziałam nic kompletnie z jej udziałem, ale aktorstwo Lindsay jest narazie średnio wysokich lotów.

Natomiast muzyka obu pań jest dla mnie jak drapanie paznokciami po tablicy - no cóż, widocznie mam inny gust.

W ogólnym rozrachunku lepiej wypada Lindsay Lohan, lecz proszę nie rzucać klątw pod moim adresem (to wielka prośba do fanek Hilary), ponieważ to tylko moje zdanie.
pozdrawiam serdecznie!

Kargulina_27

Co tu porównywać. Obie nie zagrały w żadnych jakiś genilanych filmach. Robią wokół siebie więcej szumu niż to warte.

I tyle.