Lily CollinsI

Lily Jane Collins

8,2
31 239 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Collins

Jak myślicie pasuje na Clary? Moim zdaniem całkiem całkiem, ale Clary ma rude włosy. Wiem,że się farbuje itp. Ale przyznajcie, że ciężko przefarbować na "naturalny" rudy :O. Jestem ciekawa waszych opini.

saoirseronan

Cóż, ja uważam, że nie wybrali złą dziewuszkę ;D Chociaż, niewiem czemu przerażaja mnie jej brwi. Ale to tylko taki maluuuutki szczególik xD Nic nie znaczący szczególik. ;P

Jestem baaaaaaaardo ciekawa jak spisze się w roli 16- letniej nocnej łowczyni, ze świata przyziemnych ;D

saoirseronan

Mi nie pasuje, całkiem inaczej ją sobie wyobrażałam. Poza tym lubiłam Clary, a za Collins nie przepadam.

saoirseronan

Kategoryczne nie. Mimo wszystko Clary miała być ładna a tego pani Collins przyznać nie można. No jej okropne brwi *wzdryga się".

saoirseronan

Ja jestem zadowolona z obsadzenia Lily w tej roli, wydaje mi się że jak się ją przefarbuje czy coś będzie idealnie pasować. Ale też zależy jak ją zagra :D

saoirseronan

osobiście patrząc na aktorki wybrane do ról Clary i Isabelle to bardziej pasowałoby mi na odwrót, samej Lily jeszcze w niczym nie widziałam, ale mam nadzieje, że dobrze zagra Clary

Ali_13

Bardzo się cieszę, że główne role grają Lily i Jamie. Oboje pasują mi do Clary i Jace'a i lubię brwi Lily, nadają jej uroku ;D

saoirseronan

Lily świetnie pasuje do tej roli. Według mnie jest ładna, dzięki brwią przynajmniej nie robi sie jak kopia wiekszości aktorek. Ale pasują jej . ;)
Widziałam ją w 4 filmach i zapowiada sie na dobrą aktorkę ;)