Lily CollinsI

Lily Jane Collins

8,3
30 756 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Collins

Śnieżka

użytkownik usunięty

Na pewno była ładniejszą Śnieżką od Kristen Stewart.

Troll

użytkownik usunięty
qudlaty

Jaki troll? Moja opinia oznacza troll? Ty chyba nie wiesz co to znaczy...

Oczywiście, że wiem. Twoja opinia wydała mi się tak absurdalna, a w dodatku porusza temat już taaaaaaak szeroko komentowany, że od razu wygląda na trolling.

użytkownik usunięty
qudlaty

Moja opinia jest normalna i jak ty to napisałaś "a w dodatku porusza temat już taaaaaaaak szeroko komentowany" sory ale nie chciało mi się szukać a jeżeli uważasz to za "trolling" to się nie wypowiadaj w tym temacie!

Teraz dopiero widzę wystawioną 9-tkę dla pani Collins. Nie zamierzam w związku z tym kontynuować tematu.

Myślę tak samo jak ty :-)

No jasne, że ładniejszą! I lepszą!

TRUE

Zgadzam się w 100% ;D

No, ba! Każdy jest lepszy od tej aktorki z jedną rozdziawioną buzią. Się jej zęby nie mieszczą czy co?

Mnie się Kristen bardziej podoba, ale bez wątpienia Lily bardziej pasuje na Snieżkę - ma więcej uroku, bo Kristen... hmm.... sami wiecie ;-)

użytkownik usunięty
Metropholis

Znaczy się Kristen nie była najgorsza (6-7/10) a Lily Collins (9-10/10) :)

sądze że kristen jest lepsza ;))))))

użytkownik usunięty
TwilightForever

Sądzę że wiem dlaczego... A sugeruje mi to twój nick o_O

użytkownik usunięty
TwilightForever

Lepsza nie jest, ale była na prawdę dobra. Sądzę, że Kristen była rewelacyjna :)

zgadzam się,tylko ze film <<śnieszka i łowca > bardziejprzypadł mi do gustu a kristen zepsuła obraz śnieszki,nie twierdze ze jet zła aktorką tylko ta rola nie była dla niej

użytkownik usunięty
malDziony

Oba filmy o Śnieżkach są dobre, tylko Kristen nie powinna być nią...

malDziony

Z tym, że ona jest złą aktorką.

Ta plastikowa barbie z przyklejonym uśmiechem do twarzy ok każdy ma swoje zdanie każdy

Nie widziałam tego filmu, ale wizualnie bardziej podoba mi się Kristen. Wiem, że kiepsko gra, ale to, co wielu się podoba w Collins (mocne brwi) mnie dekoncentruje, kiedy patrzę w jej twarz. Ma typ urody pasujący do Śnieżki, ale moim zdaniem i tak Kristen jest ładniejsza, a ta księżniczka, jakby nie patrzeć miała być najpiękniejszą osobą na świecie :)

użytkownik usunięty
Margaret00

Mnie twarz Kristen irytowała (w tym filmie)...

Akurat jej twarz zazwyczaj irytuje i to nie tylko w tym filmie :D Wszakże nie powiem, że nie jest ładna :)

użytkownik usunięty
Margaret00

Jest ładna, ale w roli Śnieżki Collins (wg. mnie) lepiej się sprawdziła ;D

W takim razie muszę zobaczyć ten film :) Ja sobie mogę oceniać po wyglądzie, ale coś czuję, że jeśli chodzi o grę, to Collins wygra :D

Śliczna jest:-)

No chyba NIE! Jakieś ścierwo z tej Lily. Brzydka, głupia i jej nie lubię

użytkownik usunięty
Gonaa

Jest jedną z najlepszych aktorek młodego pokolenia. Już nie mogę się doczekać z nią filmu Miasta Kości ;D

O, dokładnie ;)

Rothie_Dell

Jedna z najlepszych :3

Trudno porównywać te kreacje bo to że Obie zagrały Śnieżkę w tym samym roku nadal nie daje dużego pola do popisu przy porównywaniu tych dwóch produkcji i aktorskich kreacji. Z jednej strony bajkowa, kolorowa a z drugiej mroczna i brutalna.

użytkownik usunięty
julcia2805

Chodziło mi o aktorstwo i urodę Śnieżki bo jeśli chodzi o filmy to są na tym samym poziomie!

Mi się niestety nie podobała żadna z nich. U Lily bardzo mnie drażniły te ciemne, grube brwi. Kompletnie mi psuły całą tą otoczkę, ślicznej i delikatnej jak porcelana, twarzy Śnieżki.

Zdecydowanie ładniejsza :> bardzo lubię Lily

użytkownik usunięty
Rothie_Dell

Ja także, uwielbiam ją razem z Emmą Watson i Jennifer Lawrence ;D

ona jest prześliczna,bardzo podoba mi się jej gra aktorska. <3
love Lily <3

dajcie spokoj jak zobaczylam Stewart jako Sniezke to wytrzymalam do polowy filmu :D ani to ładne ani utalentowane ;/ a Sniezka z Lily mi sie bardzo podobala :) przyjemny film

użytkownik usunięty

Wiadomo, że Lily jest piękniejsza ma klasyczną urodę, którą trudną przebić jako Śnieżka była idealna chyba jak dotąd najlepiej dobrana księżniczka razem z Lily James jako Kopciuszek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones