LeBron James

LeBron Raymone James

6,1
1 372 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby LeBron James

Mimo iz nie przepadam za druzyna z ohio jako fan heat uwielbiam lebron'a. cieszy mnie chociaz to ze
jeden z moich ulubionych obecnie grajacych zawodnikow zdobedzie mistrzostwo . innej opcji nie widze .
maja dream team .. no moze nie liczac ''centra''.

rottweiler93

Nadal tak sądzisz :P ?

RustyRyan

ahahaha (y)

rottweiler93

Jak dla mnie nikłe szanse, że zdobędą mistrzostwo co mnie akurat cieszy.

Summer_Wine

nikle to moze zle slowo . male pasuje znacznie lepiej . na 70% wygra Golden State Wariors jezeli ktos z dwojki spurs/thunder nie pokrzyzuje im planow w co watpie . Chociaz uwielbiam styl okc . Moje trzy ulubione druzyny (kings , heat i pistons) dostana sie najprawdopodobniej do play off a dla mnie to juz sukces #CousinsTheBest. Komu kibicujesz ??

rottweiler93

Kibicuje Miami. Osobiście mam nadzieje, ze jeżeli nie Heat (tak łudzić się można) to Spurs zdobędą mistrzostwo. Praktycznie połowa składu jest już jedną nogą na emeryturze więc byłoby to ładne zwieńczenie ich karier. GSW nie lubię, ale pewnie dlatego, że są dobrzy i wszędzie o nich głośno, a jako ogromna fanka Heat nie lubię słuchać o sukcesach innych drużyn. Cały czas czekam na jakiś przełomowy mecz w wykonaniu Miami w którym nie stracą znowu całej przewagi w trzeciej kwarcie. Oby zaskoczyli na PO i oby zdrowie dopisało :>

Summer_Wine

Większość kibiców gsw to sezonowy ponieważ ta drużyna narodziła się na nowo pewien czas temu za pomocą nowego zarządu i Stefana który jak na moje został złożony w jakimś laboratorium ;> sztuka jest być że swoją drużyna na dobre i zle . Najciekawiej maja obecnie fani 76ers i Lakers co nie oznacza że nagle wielbia Cavaliers .. Heat niestety w zastraszającym tempie się starzeje (coś jak grizzlies albo spurs) wade , Anderson , bosh to już wysluzeni zawodnicy potrzebne szczęście w następnych draftach bo będzie ciężko . Deng to jeden z największych niewypałów a dragic w porównaniu do tego co robił w Suns nie gra nic ..

rottweiler93

No Deng gra tragicznie.. o ile wcześniej coś jeszcze bronił to teraz nawet w tym jest przeciętny. Winslow za to bardzo fajnie broni, wymusza faule i nie lęka się lepszych od siebie graczy. Szkoda, ze zalicza taką indolencje w ataku. Smutne jest to, że dwa dni temu Wade, mój największy idol skończył już 34 lata. W formie fizycznej jest niezłej, co do formy meczowej to różnie bywa niestety...w sumie całe Heat gra w kratkę i na pewno za dużo tracą piłek. Ciekawe czy Hassan Whiteside zostanie po sezonie. Słabo to niestety widzę ogromne kontrakty Dragic'a i Bosh'a, którzy nie oszukujmy się średnio na nie zasługują pogrzebały szanse Heat na utrzymanie w drużynie centra, który notuje prawie 4 bloki na mecz. Jedyna szansa to, ze znowu Wade zagra za mniej i jakoś ugadają się z Hassanem. Tylko czemu znowu Wade ma brać mniej ? Jako żywa legenda Miami powinien zasługiwać na poważny kontrakt.
Co do starzenia się Spurs nie mogę się zgodzić bo Pop idealnie uczy młodych graczy gry. Mają Leonarda, LaMarcusa, a na nich spokojnie można budować nowy zespół jak stare trio odejdzie, przy czym Parker nie jest w cale taki stary. co do Lakers i 76ers to współczuję ich fanom, ale jak wiadomo w sporcie ktoś musi wygrywać a ktoś przegrywać. Fajnie, ze się nie rozpisałam... koszykówka to chyba jedyny temat o którym mogę pisać i pisać ;>

Summer_Wine

Winslow wyciągnięty w sumie na ostatnia chwilę z zabawnej ligi spełnia z nadmiarem pokładane w nim nadzieję . przyznam że ja osobiście Go nie docenialem i pozytywnie ma zaskakuje . Od niego jakby nie patrzeć nie wymagają offa ;) to człowiek od brudnej roboty . Kontrakt bosha też robi wrażenie .. Ale to normalne w każdej drużynie że gwiazdy się cenią . Zobacz zarobki demarcusa w moim Kings . podobna historia . Hassan raczej zostanie . Sam otwarcie mówi że dobrze czuje się na Florydzie. Stylem idealnie pasuje do heat . jednak. .. Od około pół roku Dwight Howard domaga się od rakiet transferu . Wszsycy się śmieją że ma dość życia w cieniu brodatego . Właśnie heat jest w trójce drużyn z pierwszeństwem do rozmów z nim . Teraz pytanie jak w ramach potencjalnego transferu zamkna budżet i kto lepszy Dwight czy Hassan? Niby statystyki ofensywne po stronie Dwighta ale drugi jest 3 lata młodszy . Pop i mlodziez ;> tutaj nie mogę się zgodzić . główny człon drużyny tony Tim manu to ludzie grubo po trzydziestce tylko kawhi genialnym wyjątkiem (mega zawodnik) przypominam też że Aldridge to rocznik 85 więc.. Ma 31 lat ;> i z młodości niewiele wspólnego . Czytałem że liczą na transfer bledsoe ale czarno to widzę . Kobieta i NBA . Zaimponowalas :)

rottweiler93

31 lat to nie jest aż taka starość zwłaszcza biorąc pod uwagę w jakim stylu gra Aldridge. Weź pod uwagę to, ze jak odejdzie ich trójka muszkieterów to zwolni się całkiem fajna sumka pieniędzy. Co do Howarda to mam nadzieje, że nie trafi do Heat. Brak mu pokory i profesjonalizmu ostatnimi czasy.

Summer_Wine

Ja wiem że Anthony Davis albo Cousins świetnie by wyglądali w heat ale wade ma jeszcze kilka ładnych lat przed sobą a Jego gigantyczny kontrakt blokuje transfer młodych drogich geniuszy .

rottweiler93

Tylko Wade aktualnie ze wszystkich gracy znaczy najwięcej dla zespołu, a dostał co? kontrakt na jeden rok gdzie Bosh dostał maxa, Dragic też ogromne pieniądze. Poza tym wiadomo, że Dwyane sprzedaje najwięcej biletów dla Miami także powinni go godnie pożegnać bo wiele sezonów mu już nie zostało.

Summer_Wine

A wiadomo coś o końcu o kariery ? Bez niego Miami to już nie będzie to samo :/ jak na moje dwa sezony jeszcze spokojnie . Chyba że za rok dopadnie Go efekt kobe'gi . Miller czy Duncan pokazują w tym sezonie że wiek to tylko liczba .

rottweiler93

Za pewnie wszystko zależy od tego czy złapie jakieś groźne kontuzję. Ale zaspamowaliśmy "forum LeBrona".

Summer_Wine

Lebron zrozumie :p zawsze lubił Dwyana .

rottweiler93

Ahahahah, skąd w ogóle u Ciebie taka pasja jak NBA ?

Summer_Wine

od dziecka zainspirowany kultura stanow zjednoczonych (route 66 , harley davidson i muscle cary ) . sam nie wiem dlaczego:) nie tylko nba . nfl , gale ufc top rank czy showtime .. czesto zawalam nocki a potem chodze caly dzien nieprzytomny ;D jestem fanem kings i pistons ktore przezywaja obecnie bardzo dobry sezon a mi przez to az chce sie zyc :D jeszcze niech Miami sie podciagnie a juz bede kompletnie szczesliwy . Wiadomo koszykowka w czasach szkolnych tez pewnie miala wplyw .(jestem duzy )

Summer_Wine

LeBron jest wielki!! Właśnie zdobył mistrzostwo dla Cavs!! Niesamowita historia!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones