Lauren Cohan

Lauren Storholm

7,9
8 358 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauren Cohan
kaleenee

Podbijam ;)

OneLazyBastard

Jest jedną z największych gwiazd światowego kina w historii. Niedościgniony kunszt aktorski tej artystki zmusza mnie do uznania jej 20 miejsca za spisek przeciwników i zazdrośników. Ludzie, obudźcie się, gwiazda tej klasy tylko na 20 miejscu?

kaleenee

...spisek masonów i cyklistów! Przez wielkie ż!

kaleenee

5-7 miejsce???? za co ? za walking dead ? zobacz człowieku w ilu ona filmach wystąpiła, nie wyobrażam sobie żeby była przed takimi aktorkami jak Kate Winslet, Michelle Pfeiffer,Cate Blanchett czy Penelope Cruz , przed aktorkami z doświadczeniem aktorskim i wielkim talentem ! oczywiście nie sądzę, że jest złą aktorką, ale to miejsce które ty proponujesz jest o wiele za wysokie, trochę za mało ma jeszcze na swoim koncie filmów, dobrych filmów.

Robaczek_12

tak za walking dead...w serialu tym widać jak wszechstronną jest aktorką, jak bogaty ma arsenał sposobów zabijania zombie i ogólnie jak swoją osobowością aktorską przyćmiewa pozostałych aktorów. Poza tym wymaga wiele odwagi aby w serialu zagrać związek z azjatą...(bez obrazy dla azjatów) Z czymś takim nie mogą równać się tak podrzędne aktorki jak wymieniłaś/eś. No i już nie przesadzajmy, bo w kilku filmach wystąpiła... ja ogólnie uważam, że zasługuje na największe lary w dziedzinie kinematografii, a nagroda Grammy to obowiązkowo!!

ewabres

Nie zaprzeczam, że jest dobrą aktorką, ale miejsce 5 - 7 w rankingu jest zdecydowanie za wysokie - za mało ma jeszcze doświadczenia, śmiesznie by to wyglądało gdyby była na 5 miejscu przy takiej liczbie filmów w których zagrała.
Lubię tę aktorkę i uwielbiam Walking Dead, ale patrzę obiektywnie ; ;).

Robaczek_12

Przecież to czysty sarkazm to co pisze kaleenee :). Poza tym to tylko głupi ranking.

podsad7

Hm...możliwe ; ).
Wiem, ale zawsze jakiś ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones