Ken WatanabeI

Kensaku Watanabe

7,9
15 339 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ken Watanabe

Watanabe, Malkovich, Rickman. Najwspanialsi aktorzy oraz faceci mający TO COŚ, co sprawia,że mogłabym skoczyć za nimi w ogień. Dla mnie rewelacja!!!

użytkownik usunięty
Nina_1986

Dla mnie Malkovich jest srednio ee przyciagajacy czy tam pociagajacy... wg mnie srednio mu z oczu patrzy.

Jesli chodzi o Watanabe to przyznam ze ma bardzi ladne rysy... Ponadto jest bardzo wysoki jak na japonczyka.

Nina_1986

To prawda... Malkovich jest tak brzydki, jak przyciągający, a Ken... szkoda słów - aż się poryczałam na Ostatnim Samuraju. Rickmanem się nie interesowałam, ale skoro mamy podobny gust, to pewnie też jest fajny :)

go_sienka

Rickman jest fajny, oj jest :P Ja też płakałam strasznie na "Ostatnim samuraju".. A za Malkovichem jakoś średnio przepadam, ale muszę przyznać że ma coś takiego w spojrzeniu, ech.. ;)

The_Carnival_Is_Over

Za Malkovichem nie przepadam, Watanabe uwielbiam, zaś Rickman to już Boskie arcydzieło...w szczególności jego głos....i nos:)
Wracając do Watanabe, wielu filmów z nim nie widziałam w sumie tylko Ostatniego Samuraja i Wyznania Gejszy ale to pozwolilo mi już wyrobić sobie o nim pewne zdanie, teraz muszę siegnąć do innych z nim produkcji bo bardzo mi się w tych dwoch filmach spodobał...

vampire_12

uwilbiam ich wszystkich xD
Malkovich ma to cos w oczach, o Rickmanie moglabym sie ropisywac, a pan Wantabe byl rewelacyjny w ostatnim samuraju ;)
wszyscy sa podobni: jak wino, im stasi, tym lepsi ;)

Nina_1986

Rzeczywiście Watanabe ma to COŚ. Widziałam go tylko w "Wyznaniach gejszy" ale po przeczytaniu kilku wątków nabrałam ochoty na "Ostatniego samuraja".

Nina_1986

Malkovich nie robi na m nie wrażenia... Rickman jest niesamowitym aktorem - to fakt. Głos i spojrzenie... Ale Watanabe..? Kompletnie oszalałam na jego punkcie! 'Ostatniego samuraja' widziałam już parę lat temu i bardzo podobał mi się w tym filmie, ale jakoś tak... no nie wiem, byłam młodsza - zapomniałam. Niedawno znów obejrzałam 'Ostatniego samuraja', potem 'Incepcję' i wielce się zdziwiłam, widząc go na ekranie! Oczywiście pozytywnie, bo nie miałam pojęcia, że jest w obsadzie. Teraz przeczytałam książkę 'Wyznania gejszy' i obejrzałam film... Przymierzam się do 'Listów z Iwo Jimy'... Przepraszam, że moja wypowiedź nie ma ani ładu, ani składu, ale ciężko mi opisać, jakie emocje wzbudza we mnie Ken. Jest w nim coś magnetycznego. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones