Kelly ClarksonI

Kelly Brianne Clarkson

7,8
55 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Clarkson

po pierwsze dowodem na to jest to że wygrała american idola a po drugie to że mam pewność na to że jej głos jest nie motyfikowany komputerowo, bo na castingach musiała jakoś śpiewać a po trzecie ma niepowtarzalny i przepiękny głos(obejrz sobie "justin i kelly")a nie piszczy jak ta kretynka avrilka!!!

Charlotte

Avrilka nie piszczy ! nie krytykuj innych, jeśli się nie znasz :P

violethand

A kto powiedział że się nie znam? chyba tylko ty tak twierdzisz bo nie masz na to żadnych bezpośrednich dowodów i nie musisz podważać mojego zdania.
Bez względu na twoją uwagę i tak twierdzę że Avril Lavigne to pusta, nieutalentowana piosenkarka, której zależy wyłącznie na sławie! nawet nie kontynułuje kariery...

violethand

A kto powiedział że się nie znam? chyba tylko ty tak twierdzisz bo nie masz na to żadnych bezpośrednich dowodów i nie musisz podważać mojego zdania.
Bez względu na twoją uwagę i tak twierdzę że Avril Lavigne to pusta, nieutalentowana piosenkarka, której zależy wyłącznie na sławie! nawet nie kontynułuje kariery...więc nie wiem o co ci chodzi?

Charlotte

Kelly jest swietna ale Avril tez baaardzo lubie i w zyciu nie nazwalabym jej kretynką :

Fluorescent

Amen Rogue jestem w pełni z tobą masz rację
i avril i kelly sa spoko a porównywanie ich to strata czasu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones