Kelly ClarksonI

Kelly Brianne Clarkson

7,8
55 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Clarkson

Ma coolowe piosenki!!! Podobają mi się słucham ich codziennie:) (Miss Independat, Since you've been gone)... hehe:)

InowroclawskiWilk

no no no1 i jeszce "Because of you", "Behind these hazel eyes" i "Breakaway" :)

hey_U

Zgadzam się w 1000%. Te trzy piosenki są świetne! Szczególnie Behind these Hazel eyes. Dorzuciłbym do listy:"The trouble with love is" oraz "Moment like this"

Immortal_2

No ja ostatnio słucham ciągle jej piosenki " Addicted "
P.S tak teraz patrze i myśle że dałem beznadziejną nazwe tematu " Ma wyczesane piosenki " :-| :/ ale co tam każdy błędy popełnia :D :P
Pozdro ;)

InowroclawskiWilk

Zgadzam sie z Wami w pełni:)) Uwierzylibyście że nie chodziła na żadne lekcje śpiewu?? Jejjku jak ja bym chciała mnieć taki głos.... Ja sama uczęszczam na lekcje śpiewu od 3 lat i jak narazie potrafię w miare dobrze zaśpiewać tylko "The Trouble With Love Is" :DDD Aaa i dożucam do listy ulubionych piosenek "A Moment Like This", "Low" i "Walk Away". Buziaczki dla Was:****

kamille_

Hehe a z tymi ulubonymi piosenkami to już chyba w dwóch mnie ktoś wyprzedził:P:P No dobra nie zamęczam:)) Buziaczki:***

kamille_

tak Kelly jest zarabista i naprawde ma głos nie to co nasza polska MANDARYNA :)
pozdrawiam:)

InowroclawskiWilk

najfajniejsze jest ,,you found me" i ,,where is your hart" :D

hey_U

zgadzam się z tobą. Uwielbiam jej piosenki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

InowroclawskiWilk

Jak dla mnie to najlepsza to "Behind These Hazel Eyes". Pozdrawiam Was

FoxX

a ja moglabym non stop sluchac "addicted" oraz "hear me"... oj tak :) uwielbiam tez "because of you" ale juz mi sie troszke znudzila

:) pozdrawiam

InowroclawskiWilk

ja jeszcze lubie "Gone" , "Addicted" i "Since u been gone".

P.S
COLDPLAY , FOO FIGHTERS I KASABIAN FOREVER :)

Gail

A słyszeliście "Natural Woman" w jej wykonaniu? Ale nie wersje ze światowego idola, tylko z amerykańskiego:)) ZAJEBISTA!!! I ten jej cieniutki głosik pod koniec.... Boski!!:)))

kamille_

ogólnie cała płyta "Breakaway" jest zajebista ... Kelly ma fantastyczny głos ... dobrze ze nie dała sie zrobic na jakąś Britney - podobna ... tylko idzie w strone rocka

InowroclawskiWilk

dla mnie najbardziej podobają się Since u been gone i behind these hazel eyes - ona jest świetna - jak mam doła to jej słucham !!!

ktoslubcos

a jednak piosenka "Breakaway" rules!!! A do najlepszych piosenek dorzuciłabym jeszcze "Just missed the train"

InowroclawskiWilk

Moimi ulubionymi są...
Cała płytka jest cool!!!:)))

użytkownik usunięty
Nicole

Mnie sie ogromnie podoba "Anytime", a tak poza tym w ogóle ma debestne piosenki :)
Pzdr =)

InowroclawskiWilk

oj! ja ją uwielbiam... nie ma to jak posłuchanie sobie i pośpiewanie takich piosenek jak: "Since you been gone", "Behind these hazel eyes", "Walk away", "Breakaway", beutiful disaster", "The troble with love is", ''Adicted", "because of you", "Moment like this" i oczywiście "Miss interpentent" jest świetna a o jej talencie i wyjątkowości świadczy wygrana "American Idol".

Charlotte

najlepsza jets breakeaway:) potem hear me, behind these hazel eyes no i jeszce beacuse of you:)

nenyaaaa

Popieram!! Najabrdziej mi się podoba 'Behind These Hazel Eyes'. Ale reszta i tak jest na takim samym, bardzo wysokim poziomie!! Brawo Kelly :D :D

Kristofer

Całą płytke ma zarąbistą:):):) ale moje ulubione to: Breakaway, Behind These Hazel Eyes, Walk Away, no i szczególnie Since U Been Gone.
pozdrawaim:)

Elfka_2

Najlepsza jej piosenke według mnie - Breakaway :)
Kocham ta piosenkę.

InowroclawskiWilk

dla mnie jej piosenki nie mają tego "czegoś"
wogóle pop jest do bani, ale kelly wydaje sie być miła dziewczyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones