Kelly ClarksonI

Kelly Brianne Clarkson

7,8
55 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Clarkson

Nie mówię, że jej piosenki są złe, bo są świetne, ale wszystko (piosenki, styl) jest jak u Avril. Ona jest jej wielka fanką i chce być taka jak Avril. To nie jest obrażanie jej tylko taki fakt. POZDRO!

Jeffrey

Jau ważam ,ze mozna jej zarzucic wszystko, tylko nie to ,ze nie potrafi spiewac :D
pozdro

Jeffrey

ja nienawidzę avril za to piosenki klakson mi się podobają ;))

Pomyluna

bez przesady lubię i avril i kelly ale porównywanie ich nie ma za wielkiego sensu :P pozdro vor all

Jeffrey

Noo bez przesady... Jakoś nie zauważyłam żadnego podobieństwa w stylach Kelly I Avril

kamille_

nie sądzę, żeby chciała być taka jak Avril, bo przecież jest o wiele lepsza. nie podoba mi się głos i styl Avril a Kelly mi sie podoba. Poza tym na żywo Avril strasznie fałszuje. Po prostu nie da się słuchać.

Margotka

Hehe Avril nie jest taka zła:) Lubie niektóre jej piosenki:)) Ale Kelly napewno się do niej nie upodabnia:)))

Jeffrey

Ej no sorry chyba ktoś tu jest ślepy!! Przeciez ona ma zupełnie inny styl niż Avril. Choćby nawet ot, że Avril robiła się na wielką punkówę, a Kelly przecież nic takiego nie robi. Hhehe chyba zaszła jakaś pomyłka.;)

Jeffrey

cos ci sie chyba pomylilo kelly to supergwiazda wygrala idola amerykanskiego jest starsza od avril a po za tym avril to rozbuchany bachor niedopiesczzone dziecko a kelly to kobieta

Jeffrey

ja lubie i kelly i avril i nei uwazam zeby porownywanie ich mailo jakis sens!kazda z nich ma swoj styl a ze sa moze troszke podobne to co z tego??

boczis

a ja avri nienawidzę...kellyjest ok, a zwłaszcza piosenka "breakawy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones