Katarzyna Cichopek

4,0
1 247 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

bo tanczyc to ona faktycznie umie, az milo sie ogladalo ja w tancu z gwiazdami, za to w 'm jak milosc' jest przetragiczna. w kazdej scenie smieje sie jak slodka idiotka.. a z uroda tez u niej na bakier, nie mozna powiedziec ze jest brzydka ale jej twarz kryje w sobie same wady. niskie czolo, koslawe uszka, kulfoniasty nosek, niska, grubokoscista. w tv moze i jakos jeszcze wyglada, ale na zywo wyglada jak dzieciuch z tym swoim wzrostem kapsla

cykutia

jeszcze jedno: ance musze to ona moze buty czyscic. ania jest przepiekna i na pewnoe tez bardziej inteligentna od Cichopek. wystarczy przeczytac wywiady w gazetach. nie rozumiem tylko ani jak mogla byc z takim kims jak wojewodzki? przeciez to palantunio ze hej.

cykutia

To prawda, nie potrafi grać. Jest o wiele lepszą tancerką i konferansjerką niż aktorką, ale z tą ładnością i inteligencją to przesadziłeś/aś. Skoro ma te wady to, dlaczego nie napiszesz, że jest po prostu brzydka? Uważam, że ma bardzo ciekawą urodę m.in. właśnie przez te niektóre "wady". A jeśli chodzi o charakter to według mnie jest jedną najinteligentniejszych i najsympatyczniejszych osób showbiznesu. Jeśli chodzi o Anię M. to nie będę się wypowiadać. Nie chcę nikogo urażać w szczególności Ciebie.
Zastanawiam się, dlaczego zacząłeś/ęłaś tak durny temat.

x_y_z

Jak dla mnie ona jest strasznie sztuczna, ten uśmiech... Jak na nią patrzę to niedobrze mi się robi.A wybranie jej na prowadzącą "Jak oni śpiewają" było beznadzieją. Ona zupełnie sie do tego nie nadaje.

cykutia

Ja osobiście jej nie znoszę za sztuczne wdzięczenie się, zero talentu aktorskiego i osobowości. Po prostu mnie grzeje. A co do Wojewódzkiego to żaden z niego palantunio. Bardzo inteligenty, oczytany facet i jest dobry w tym co robi, nawet jeśli chodzi o robienie z siebie idioty ;p

Pozdrawiam :)