John Krasinski

John Burke Krasinski

8,3
20 916 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Krasinski

Zwróciłam na niego uwagę w filmie "It's complicated". Dokładnie mówiąc usłyszałam, bo film lecał gdzieś tam pod stertą otwartych plików ;). Według mnie ma cudowny głos, spodobała mi się też jego mimika twarzy. Ma w sobie coś takiego wesołego i pozytywnego. Przyznam, że nie zdziwiłam się gdy przeczytałam, że ma korzenie Polskie. Nie wiem czemu, ale często gdy zwrócę uwagę na urodę jakiejś aktorki, lub aktora to się okazuje, że ma korzenie słowiańskie :). Hehe jak to mówią swój do swego ciągnie :p

k_wozniak84

Ja miałam podobnie. Tez na niego zwróciłam uwagę w "To skomplikowane". :) Bardzo pozytywna postać i dobrze zagrana przez niego. :)
Oby tak dalej, John!

tenebris69

Tak zgadzam się pozytwyna postać w "To skomplikowane" i jakie dobre ma stosunki z teściową. Czego tak nie ma w relnym życiu? Ja osobiście nie spotakłam takich relacji!!!

marzelka8

Moim zdaniem ukradł ten film :D
Scena w hotelu oraz podczas rodzinnej kolacji, kiedy dolewa sobie ciągle wina i zabiera Maryl Streep nóż - GENIALNE ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones