Joanna Lichocka

Joanna Katarzyna Lichocka

4,6
19 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Joanna Lichocka

Jako Polak, jest mi wstyd, że publiczną scenę dziennikarską mogą reprezentować osoby o tak niskim poziomie, stronniczości i niskiej wiarygodności jak reżyserka filmu "Mgła" niejaka Pani Joanna Lichocka.

_Kuba

Zakładam, że dla Ciebie bezstronnymi dziennikarzami są Tomasz Lis i Katarzyna Kolenda-Zaleska...........

MAJK_30

:)
dobre !

_Kuba

Mam wątpliwości tylko do tego czy aby na pewno jesteś prawdziwym Polakiem. Bo mi jest wstyd że ktoś taki w ogóle wypowiada się na tematy które albo sa mu zupełnie obce, albo po prostu poddał się ogólnej manipulacji. Bo tak łatwiej...Po prostu przeszkadza Ci że niektórzy potrafią w życiu iść po prąd i mieć własne zdanie a nie przyjmować zdanie narzucone przez innych. Taką osobą jest dla mnie Pani Joanna Lichocka. W przeciwieństwie do Ciebie miałam okazje nie raz ją widzieć i posłuchać na żywo. Inteligencją i talentem nigdy w życiu jej nie dorównasz.

kamila_anna

Dla reszty użytkowników przytoczę kilka materiałów, niech sami osądzą:
http://www.youtube.com/watch?v=z7Tp3hWZtcc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Dh0ZaAqkQkQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=qYgEV7qpnHg&feature=related

kamila_anna

No bo prawdziwym Polakiem jest tylko PISuar prawda? Czyli jakieś kilka milionów wybrańców, a reszta to Niemcy i Żydzi Prawda?! To się robi nudne.

kamila_anna

Ja też mam wątpliwości. Prawdziwy Polak jest katolikiem, głosuje na PiS, ma w domu na ścianie obrazek Kaczyńskiego i nie przegapił jeszcze ani jednego odcinka "Warto Rozmawiać". Pozdrawiam ;-)

kamila_anna

"prawdziwy Polak", a co to za frazes? kamila_anna, do piachu z twoim zakichanym patriotyzmem. Pnij się na barykady, nadstawiaj dumnie pierś, kulom się nie kłaniaj, wielb ojczyznę (tfu), gnij kark z innymi patriotami. Z równania Bóg=honor=ojczyzna tylko Bóg ma rację bytu, z polską czy bez (a lepiej bez niej).

kamila_anna

I co zatkało pana Kubę ? Za dużo nie ma już do powiedzenia.Prawda w oczy kole ?

ministerfinansow

Drogi Panie ministerfinansow,
a odnośnie którego aspektu mnie miało zatkać?
Miara rzetelności Pani Lichockiej została ukazana na zamieszczonych filmach. Komentarz wydaje się zbyteczny.

_Kuba

Jak już tak krytykujesz dziennikarzy to może powiesz coś o panu lisie czy pani olejnik ? Czy nie ? Oni nie są stronniczy, są badzo wiarygodni i reprezentują wysoki poziom oraz szlachetne pochodzenie.

ministerfinansow

Pragnę przypomnieć Panie ministrzefinansow, że znajdujemy się na forum o Pani Lichockiej a nie Panu Lisie czy też Pani Olejnik.

kamila_anna

Dalej jest rzetelną dziennikarką?

_Kuba

czy aby nie przesadziłeś z tą reprezentatywnością ? no bo właściwie to kto ją zna, kogo ona reprezentuje - publiczną scenę dziennikarską ? gdzie ? przed jaką publiką ? jeśli to nie prowokacja zmierzająca do zmuszenia do myślenia tutejszą społeczność filmweb-ową to przesadziłeś; moim zdaniem mamy większych - bardziej znanych reprezentantów "sceny dziennikarskiej" za których jako Polacy powinniśmy sie wstydzić bo sami nie maja wstydu. I nie mam tu na myśli bynajmniej Pospieszalskiego - popatrz na lewo ...

mirzal

Nie odniosłem tego sformułowania do popularności czy też rozpoznawalności, a do miejsca pracy tj. publicznej telewizji jaką niewątpliwie jest TVP - jeśli ktoś tam pracuje jako dziennikarz domniemywam iż robi to za publiczne pieniądze zatem należy sie nam chociaż odrobina obiektywizmu. Pozdrawiam

_Kuba

Jak osoba o poziomie muszki owocówki ,może się wstydzić za poziom takiej wspaniałej kobiety jak Joanna Lichocka. Gimbusiarnia już do reszty zwariowała.

HRA

Jest to moje subiektywne zdanie - a ataki ad personam z Twojej strony bardziej Ciebie przybliżają do poziomu gimnazjum niż moje wypowiedzi mnie. Pozdrawiam

_Kuba

To nie jest żadne tam twoje zdanie, tylko bełkot zakompleksionego lemminga, który z jakimkolwiek poziomem nie ma nic wspólnego.
Pozdrawiam serdecznie

_Kuba

Mścisz się za Korwina? :-)

_Kuba

Haha, Pani niezależna dziennikarka posłem PiSu! :)
"Zmień temat"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones