Jay Jablonski

6,2
87 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jay Jablonski

Jakie jest pochodzenie tego aktora ?

DonSychol

też mnie to ciekawi. Szukam po internecie i nic.

Diakon_Frost

Chyba Polak :) Ma polski wygląd i jeszcze jakby leciutki polski akcent :)

anais_5

Tak, to jest Polak.. ale nawet w Polsce nie był.. :P dzisiaj na Interii o nim piszą.. :P

DonSychol

Jego dziadek (ojciec ojca) pochodzi z Krakowa, a mama jest pół-Włoszką.

goniak_2

A poza tym właśnie jest w Polsce dziś (17.06.09 r.), na pokazie przedpremierowym "Każdy chce...", co prawda pierwszy raz ale zapowiadał że nie ostatni. Będzie podobno chciał tu spędzić wakacje.

goniak_2

skoro chce spędzić wakacje w Warszawce... to jest dla mnie HARDKOREM : O

Slighty_2

No wiesz, niektórzy jeżdżą do Afryki... :P

Arcanus

wolałbym jechać na Antarktydę na wakacje niż do wawy...

DonSychol

dziś w onet.pl oglądałam wywiad z nim. on sam mówił, że jego pradziadkowie byli Polakami, dziadkowie mieszkali natomiast poza naszym krajem. Babcia gotowała mu polskie potrawy, dlatego nieobce są mu np. pierogi. Zna też kilka zwrotów po polsku, ale nie przesadzajmy, że ma polski akcent. po prostu stąd wywodzą się jego korzenie.

DonSychol

http://www.filmweb.pl/Wywiad+z+gwiazdorem+komedii+%22Ka%C5%BCdy+chce+by%C4%87+W% C5%82ochem%22,News,id=52816
przeczytajcie sobie z nim wywiad :D

użytkownik usunięty
DonSychol

Ma polskie korzenie ! Jeden międzyu nogami drugi to po ojcu ;]

DonSychol

jego pradziadkowie byli polakami i mieszkali w krakowie a ostatnio byl w polsce

DonSychol

Jest Polakiem, ale nie ma polskiego akcentu, tak, jak ktoś napisała. Wychował się w Stanach, więc nie dziwne. Także nie wiem gdzie Wy słyszeliście ten jego akcent ;p

DonSychol

wielu aktorow ma Polskie pochodzenie ale niestety wiekszosc z nich nie umie powiedziec nawet slowa w naszym jezyku.... nie wiem ale mi sie to dziwne wydaje.... ja osobiscie nie dopuscilabym o tego aby moje dzieci nie mowily po polsku.... :/

DonSychol

po imionach braci raczej widać, że rodzice Polacy a on urodzony w USA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones