Jason Bateman

Jason Kent Bateman

7,6
23 878 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Bateman

Ostatnio na tvn leciał Sztuka zrywania z tym panem, następnego dnia przypadkowo obejrzałam Switch (który stał się jednym z moich ulubionych filmów, z resztą jak i sam aktor, ale nie o tym) i ten Bateman przyciągnął moją uwagę na tyle, że obejrzałam także Raj dla par, Extract, zaś od dawna czekam na Paula(w którego jest obsadzie jak się okazuje). I tu pytanie. Jakie filmy polecacie z Jasonem? Z góry dziękuję.

Iraheta

zdecydowanie Juno ;)

Iraheta

stan gry (state of play) - dla mnie 8/10, ale postać grana przez batemana zdecydowanie najciekawsza z drugiego planu

Iraheta

Polecam "Bogaci Bankruci"! ( Serial, a nie film, ale absolutnie obowiązkowy jeśli lubisz Batemana)

06968

Hancock!

kubajtk

Zamiana ciał; Szefowie wrogowie

Iraheta

Dzięki za odpowiedzi. W zasadzie prawie wszystko z tego obejrzałam - nie mogę się jedynie przymusić do Hancocka.

Iraheta

"Szefowie wrogowie" świetna komedia, "Jak to się teraz robi" też niczego sobie film z tym aktorem

Iraheta

zdecydowanie ZAMIANA CIAŁ , STARSKY I HUTCH , HANCOCK aje ten pierwszy jest najlepszy o mało się nie zlałem w majtki jak oglądałem

Iraheta

tylko nie Juno!

siasiarzyna

czemu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones