Jan Mela

6,4
18 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Mela

Sprawia wrażenie sympatycznego chłopaka do tańca i do różańca! :D Każdy czasem popełnia
błędy ale mało kto potrafi po nich wstać i iść dalej z podniesioną głową. Życzę wielu sukcesów
Jaśkowi i jego fundacji. W Gdańsku pijemy za twe zdrówko i powodzenie!

Szkoda że nie dali mu popisać się w filmie, ale może to nie ostatnia okazja do zobaczenia go na ekranie.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Siema, miałam kiedyś IDENTYCZNE podejście do Meli. Swoją postawą przekonał mnie jednak do tego, że nie jest kolejnym biernym krzykaczem o zasiłek socjalny. Ten pan DZIAŁA cały czas, na wielu płaszczyznach. Nie oglądam telewizji, ale może gdyby częściej pojawiali się tam tacy ludzie jak Jasiek, to by się zmieniło. ;) A 2 tysiące to nie są znów takie duże pieniądze, owszem, wyżyć się za to da, ale zbudować dom? Sprzedałbyś swoją nogę i ręke za taki pieniądz?

Cuala_

Jak spojrzysz na to, co ten koleś wypisuje o Jaśku w innych wątkach albo w komentarzach pod filmem Mój Biegun to ci się odeche wyprowadzać go z błędu. To jest wykolejenie, nie brak wiary w człowieka

użytkownik usunięty
RogerF

Ok, możesz się ze mną nie zgadzać, ale to co tutaj napisałem w żaden sposób nie łamało regulaminu.

Widocznie ktoś ma inne zdanie niż Ty

Cuala_

Temu gościowi odbiła lekka sodówka i z fajnego chłopaka stał się dupkiem.

Daroo_3

on zawsze był cwelem i debilem, jako 13 latek wszedł do transformatora i wsadził paluchy w przewody elektryczne, kto normalny takie akcje robi? mało tego, po tym jak tego kretyna prąd popiescił i został kaleka, domagał sie w sadzie od firmy energa 400 tys odszkodowania. ja sie pytam za co ? za to,ze jest kretynem i na własne życzenie zrobił sie kaleka? debil jakich mało. A najgorsze, ze tvn z tego śmiecia zrobił bohatera

BlackShit

Debilem jako dzieciak to był, ale w sądzie to rodzice chcieli więcej kasy. Naszczęście przegrali i dostali tylko połowe tego co chcieli.

Daroo_3

i tak dostali zdecydowanie za duzo, sad uznał ,ze wina tego przygłupa była w 25% , dostał dożywotnio rente w wysokosci 2 tys zł oraz jednorazowa wypłate w postaci 230 tys zl.
nic tylko czekać, az kretyni, ktorzy skacza do basenu na główke i łamia kark, beda chodzic do sadu i beda chcieli odszkodowania od wlasciciela basenu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones