Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Ateate, Xena Spidermonkey, Bananowaa, Maybe_me- Przywołuje was:) chociaż wiem, że powinna to zrobić nasza kapłanka:D

Co się stało z naszymi starymi, dobrymi czasami?? Gdzie porządek na naszym forum, przy naszym Bogu ??
Co się stało z naszym zakonem i powtórnym wyjazdem do Jay'a ??Co z naszymi żartami, marzeniami?? Czemu już się nimi nie dzielimy?? Wracajcie do mnie i zróbcie tu porządek :D

Zamieszczajcie filmiki, zdjęcia jak dawniej :D Opowiadajcie swoje sny :D i oddawajcie "cześć Bogu" :D

Przepraszam, że pełnie rolę kapłanki naszego zakonu, ale chyba o nas już zapomniał świat.... Zapraszam nowe wyznawczynie i wołam stare przyjaciółki!!!
Siostry nie zapominajcie o naszym powołaniu!!

KoraRockDay

ten film ogolnie byl niezly ; DD
idiotyczna komedia ; pp

Olu , a po co dokladniej jest ci taki program? ; ))

ola239

w sumie to po nic ...
ale chciała bym go mieć, fotki będę mogła przerabiać jak będzie mi się nudzić xD

KoraRockDay

to mozesz bez problemu sciagnac photoscape .
zmniejszysz rozmiar , jakies serduszka dodasz i efekty rozne ; DD

ola239

^^
nudzi mi się ;/

KoraRockDay

mhmm . mi troche tez .
ide rodzicow moze powkurzam ....
"ola spadaj bo zaraz cie kopne ! " - bezcenne ;DD
x DD
ale wstac mi sie nie chce ..

ola239

a ty jakiego programu używasz ?;]

KoraRockDay

tego co ci wyslalam i jestem zadowolona :)

ola239

ja mam picasa xD ale jest taki dziwny... mało opcji ma

KoraRockDay

tez mialam .
psuje czasem zdj ;/

KoraRockDay

moje kuzynki mają ten program co ty ^^
fajny jest xD też go teraz mam xD

KoraRockDay

to może pokombinujcie i zróbcie rozbieraną sesję Jay`a potem dajcie tu link i się wszystkie pozachwycamy waszą fantazją

KoraRockDay

jak bys miala jakies pytania to wal ; DD
zdj zawsze robie tak :
(filtr : efekt kliszy : i najczesciej 1 i 2 ) x DD

ola239

dzięki ^^
Yyy..naga sesja? xD
To może ty pierwsza Ateate co?;p
Ja ostatnio znalazłam w necie zdjęcie nagiego ,,kota'' Billiejego Joe xD
fujjj...xd

KoraRockDay

ja nie mam żadnego programu do obróbki zdjęć ale miło by bylo zobaczyć coś takiego a Wy dziewczęta macie jeszcze wakacje więc i sporo wolnego czasu:)

ateate

no .. xD
Ja tam bym mogła wieczność mieć te moje 13 lat ..albo 15 ^^
0 poważnych obowiązków..
Ja nie chce być dorosła xD

KoraRockDay

hhe :D chyba nikt nie chce być dorosły :PP :D ale wy się rozpisujecie... chyba nie macie co robić w domu :P

użytkownik usunięty
goosssia15

Mi się tego czytać nie chce. Chociaż im więcej piszę tutaj to może podszkolę się i bede wiecej pisała w szkole ;D Ale raczej wypracowań typu "Opisz swojego ulubionego aktora" nie bedzie...;/

no szkoda że nie będzie ^^
A na pewno było bu to ciekawe ...
jestem ciekawa jakich aktorów lubią chłopacy z mojej klasy xD

użytkownik usunięty
KoraRockDay

Jeżeli coś takiego byłoby u mojego kolegi to napisałby, że jego ulubionym aktorem jest Ashley Greene.Rozpisałby się na 5 kartek chyba... <lol2>

^^

użytkownik usunięty
KoraRockDay

A najlepsze, że Ashley podobała mu się zanim dowiedział się że gra w Zmierzchu. Powiedzialam mu to w listopadzie 2009 pamiętam dokladnie 18 listopada jako prezent urodzinowy ;D Bo dzień wcześniej oglądalam na mp4.

ahh .. mi sie wiecznie nudzi ; ))

kurde coraz zimniej a ja mam namioty w czwartek .
mowia ze padac od czwartku nie bedzie ale w nocy ma byc gora 15 stopni .... zmarzne .. :( :D

az tak tego programu nie znam . watpie ze az tak moge przerabiac zdjecia ... a szkoda : ))

ola239

a moi koledzy z klasy to chyba aktorami siie nie interesuja ..
tylka slodkimi blondynkami ze szkoly ;DD

ola239

Nie wiem dlaczego ale wszystkim chłopakom z budy podoba się tak brzydka dziewczyna xD
I w cale nie jest fajna... jest parszywa i cały czas chce być w centrum uwagi...

KoraRockDay

heh :)) u mnie chłopacy też raczej się nie interesowali aktorkami... przynajmniej tak mi się wydaje.. :)

goosssia15

Masz na myśli Ashley? Raczej uważam ją za ładną (chociaż urodą pokonuje ją zdecydowanie Nikki Reed). Jednak ta jej osobowość.... Nie wiem, jaka jest naprawdę, ale sprawia wrażenie strasznie zarozumiałej, zapatrzonej w siebie, wywyższającej się dziewczyny.

xena_4

zgadzam się z Tobą Xena.... I strasznie udaje dziecinną w niektórych momentach... coś na zasadzie, jak czegoś nie dostanie to wielki pisk... przynajmniej tak ją widzę :D

goosssia15

Właśnie to sobie wyobraziłam, jak ze złości tupie nóżką, gdy Jay jej czegoś odmawia...hihi

xena_4

patrze że mamy takie same wyobrażenia o niej <lol2> :)

użytkownik usunięty
goosssia15

Nie no dla mnie nie jest taka zła. Może patrze na nią oczami nastolatki, ktora jeszcze kilka miesięcy temu była zakochana w Zmierzchu bardziej niż w Jacksonie...;D Ona była przez jakiś czas moją ulubioną aktorką, ale teraz przeszło mi na Nikki.

Ale i tak nic nie pobije mojego kolegi z klasy, ktory kocha się w pogodynce i obraził się na mnie jak mu powiedziałam że ma chlopaka <lol2> Poza nim to chyba nie bylo chłopaka ktory lubiłby jakąś znaną osobę.

Nudy tutaj są. W domu to przynajmniej mam co robić. Nareszcie mogę wyjść na dwor nie dusząc się. ;D

goosssia15

ja tez uwazam tak jak wy .
niby jej nie znam , ale po jej zdj widac ze jest zapatrzona w siebie...

użytkownik usunięty
ola239

Jakoś tak patrząc na nią to ona ładna jest, ale taka dziwna. Nawet nie umiem określić co w niej dziwnego. Nie wiem nawet czwgo wniej nie lubię.Tak jakoś przestalam ją lubić. Teraz już nawet bardziej od niej lubię gwiazdki Disneya (oprocz Demi...;/)

Gdybym spojrzała na nią oczami osoby dojrzalszej toona rzeczywiście jest taka jak mówicie. Muszę zacząć tak patrzec na ludzi ;D

Ja mam dziwny zwyczaj wnikliwego przyglądania się ludziom, zwłaszcza na ich mowę ciała. W ten sposób człowiek nieświadomie daje innym różne sygnały. Chyba, że ma się do czynienia z kimś przebiegłym, który umie kontrolować swoje zachowania i przez mowę ciała przekazuje to, co chciałby, by inni odczytali (mam nadzieję, że udało mi się w miarę jasno to wytłumaczyć). I być może Ashley właśnie to robi. I wtedy może się okazać, że w rzeczywistości jest inna, ale publicznie udaje kogoś innego, by zwrócić na siebie uwagę, lub przykryć jakieś kompleksy. Chyba tylko Jay wie, jaka jest naprawdę.

xena_4

no w sumie ja też bardzo częto obserwuje ludzi... tak dla bezpieczeństwa... czasami na pierwszy rzut oka potrafię stwierdzic czy z ta osobą bedzie mi się dobrze gadało... ale to juz moje przyzwyczajenie :D

użytkownik usunięty
goosssia15

Ja czasem też tak robię. Chociaż częściej to intuicja mi podpowiada, że cos z osaobą jest nie tak.

Ashley bardzo gwiazdorzy. Kilka dni temu przeczytałam, że zażądała od producentów Zmierzchu więcej pieniędzy, bo nie chce być gorzej traktowana niż Rob, Kristen i Taylor. ;/

goosssia15

Tak, tylko wtedy trzeba bardzo uważać przy ocenianiu, bo jak już wspomniałam wcześniej, można się nabrać na pewne gesty, a w konsekwencji - źle kogoś ocenić.

Kiedyś właśnie tak się pomyliłam, gdy oceniłam pewną dziewczynę, jako bardzo wyniosłą księżniczkę. A przy bliższym poznaniu, okazała się być sympatyczną, ale bardzo nieśmiałą osobą. Tamten sposób bycia był jej taką tarczą ochronną przed ludźmi.

użytkownik usunięty
xena_4

Ja kiedyś poznałam dziewczynę, która też nie wydała mi się za fajna. Wydawała mi się wredna. Teraz jesteśmy najlepszymi przyjaciólkami. ;D A skoro ja jestem znana z tego, że wszystko mnie denerwuje i jestem wredna, wiec tak już zostało. Czasem nie możemy z sobą siedzieć (np. jak gada ciągle o Kellanie, na powitanie mowi mi zawsze "ciekawe co robi kellan") ale i tak jest z nią super; D

ja mam za długi język i jestem za bardzo szczera....
Kiedyś chciałam być popularna w budzie... ale jak już trochę t ego posmakowałam to okazało się że jest jak filmach
Popularne są tylko tandetne osoby które zrobią wszystko by je lubiano i jeszcze niszczą bez względnie ludziom życie tylko dla tego że ktoś nie odpowiada im normom. Ja odpowiadałam ale niema we mnie tyle nienawiści i jadu co w księżniczkach szkoły
Teraz kumpluje się z ,,normalnymi '' ludźmi j jestem bardzo szczęśliwa ^^

użytkownik usunięty
KoraRockDay

U mnie w gimnazjum jakoś nie bylo takich osób. W innych gimnazjach to były wyścigi, ktora pierwsza w ciążę zajdzie... ;/

Ja oprocz wrednej jestem szczera aż do bólu... ;D

ja ostatnio zaczęłam gadać do wszystkich kiedy i o co ich obgadywałam xD
I co mnie w nich wkurza..
no widzisz a ja w szkole mam taką bandę dziewczyn które do złudzenia przypominają filmowe czirliderki ;/

użytkownik usunięty
KoraRockDay

Dla mnie Kellan jest takim typowym przystojniakiem. Taka szkolna miłość wszystkich nastolatek ;d

Trudno się z tobą nie zgodzić. Kiedyś mi się podobał, ale przez chwilę, Do momentu, gdy uznałam, że poza wyglądem nie ma w nim nic ciekawego (uznałam tak na podstawie obserwacji)

xena_4

a mi się nigdy nie podobał..nie mój typ.. xD
Jakby to powiedzieć jest zbyt wielki xD
hahaaha....
taki napakowany xD

KoraRockDay

Ja nie lubię napakowanych (wolę chudzielców). Ale za to wariuję na punkcie blondynów, dlatego zwróciłam na niego uwagę.

W tej chwili moim ulubionym blondasem jest.... Ben Graupner :P

xena_4

ja bym mogła za tego trochę misowatego ale zarąbistego blondyna wyjść za mąż =]
http://c9.img.v4.skyrock.net/c9f/max-schlichter/pics/1307880058.gifmisowateko
On bosko śpiewa!&lt;3

użytkownik usunięty
KoraRockDay

Dobrze że moja przyjaciółka tu nie wchodzi obrazilaby się na mnie;d

ja też wariuje jak zobaczę blondynka z lokami xD
I jak jeszcze ma kolczyk w wardze i kocha muzykę..xD
Ahh.... taki jest mój ideał xD

A co, uwielbia go?

użytkownik usunięty
xena_4

Ojj bardzo. Ona czasami potrafi spać z jego zdjeciem. Nawet na suficie go ma.

haha..jak na suficie? xD