Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
11 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Boże jakie te babsztyle są bezmyslne. Każdemu ladnemu aktorowi 10/10 za wygląd dawaći pozniej top30 takie cos jest...

shigh87

słuchaj ja myślę, że aktor to całość nie ma rozdzielenia na aktorstwo, gesty, mimikę i resztę ciała, gdyż w tym zawodzie powinno grać się całym sobą, więc ocenia się całość. z drugiej jednak strony dawanie 10/10 miernemu aktorowi jest nie na miejscu, każdy ma inne kryteria oceniania i tyle , nie trzeba się denerwować bo to nic nie pomoże i nic nie zmieni a tylko pogorszysz sobie nastrój. to nie jest sprawa życia i śmierci

HanSolo4

Lubię tego aktora, ale on nie zasługuje na pierwszą setkę, ale jak kobiety dają mu 10/10 bo jest pięknym modelem to bez sensu takie rankingi robić...

shigh87

poza tym popatrz ile podobnych tematów tu jest?
i czy pisanie o tym coś zmieniło?

shigh87

Nie wszystkie;)
Zresztą nawet te, które teraz tak robią - hm, przejdzie im;)
Za czas jakiś.

shigh87

Cóż, może i większość daje mu 10/10 za wygląd, ale ode mnie taką ocenę dostał za grę... Gra świetnie, bo w jego wypadku to nie tylko tekst, ale również ruchy, gesty, mimika... Tak wysoką ocenę u mnie dostaje m.in. za grę w "Pamiętnikach Wampirów". Może i serial średni, jednak Ian gra tam zdecydowanie najlepiej...

shigh87

nara, według mnie on jest świetnym aktorem i mogę mu dać ile mi się chcę!!

shigh87

zgadzam sie z toba, choc nie nazwalabym go zbyt ladnym aktorem, a ludzie oceniaja go po obejrzeniu jednego marnego serialu

shigh87

ej, no. bez przesady. ja lubię tego aktora ;x nie dość, że przystojny, to jeszcze jest całkiem niezły w aktorstwie. a inni po prostu - bo ja wiem, albo mu zazdroszczą albo co - oceniają go kiepsko, bo jest przystojny ; |

Evie2

Ale po części Was rozumiem bo jeśli ktoś wstawia komentarze typu "super wampir dlatego daje mu wszystkie gwiazdki jest taki przystojny :)" to normlane że myślicie że jego gra jest na poziomie gry Roberta Pattinsona w Zmierzchu.
Ale żeby kogoś obiektywnie ocenić nie mozna obejrzeć tylko "Pamiętników Wampirów"(chociaż kreacja Damona jest naprawde dobra) albo tylko przeczytać co głupiutkie 13 wypisują na forach (oh my gosh ale on hot). Tylko nalezy zapoznać się z jego filmografią, co też uczyniłam i ma parę niezłych ról np. w Żyć szybko, umierać młodo. Może i nie do końca zasługuje na 10 którą mu dałam ale facet na potencjał i to się liczy.

robaczek132

ale są osoby, które oglądały nie tylko Pamiętniki, a także Lostów, czy inne filmy z Ianem. poza tym, każdemu się podoba co innego, więc to trochę nie w porządku, że jak ktoś mu daje 10 to zaraz jest bezmyślny czy ma nasrane w bani, czy co innego.

Gemmei_

No ale już bez przesady :D Aktor dobry to aktor na 7/10 :D Aktor wybitny to aktor 10/10 ^^ Koleś na 10 nie zasługuje, jeszcze nie teraz, dlatego moim zdaniem jak ktoś mu daje 10 to jest faktycznie bezmyślny. Koleś ma mały dorobek, do tego parę wpadek np 'Jeźdźcy z zaginionego miasta' - Już za sam ten film nie zasługuje nawet na 8.

Oczywiście zaraz się zacznie pisanie durnot, że to ranking popularności a nie talentu itp itd.... O.o :/

gregor550

Mnie też wkurzają te durne basztyle więc dam 1 dla równowagi

shigh87

ten ranking jest do dupy, nie ma co zwracać na niego uwagę

shigh87

większość ocen przychodzi od nastolatek które po "wielkim hicie" zmierzch, który pociągnął za sobą lawinę wampirów oglądają wszystko co z tym związane i bądź co bądź dają mu 10/10 bo zagrał wampira w ich ulubionym serialu a to, że zagrał w wielu innych porządnych filmach to juz je nie obchodzi , wazna ze zagrał wampira! Ja widziałam go tylko w Zagubionych, pierwszy raz jak oglądałam ten serial nie zwróciłam na niego uwagi, ale gdy w gazetach zaczęto się ropisywac o Pamiętniku wampirów (czy jak tam ten serial się nazywa, whatever) zobaczyłam ze grał równiez w zagubionych, więc gdy oglądłam drugi raz lost, zwróciłam na niego uwagę, nie powiem, przystojny jest ale oceny mu nie wystawiłam, bo dla mnie to jest aktor a nie model, a po jednym filmie nie mogę powiedzieć czy jest dobrym aktorem czy nie.